Podrezanie zil

Cut

Aj ja som sa rezavala. Mam 18. Sice som si zily nikdy nepodrezala ale chybalo len tak kusok. Kvoli chalanovi a kvoli tomu ze nemam kamaratov pocuvajuc tieto pesnicky pritom:
m.youtube.com

m.youtube.com
A tá druha milujem tu vetu: Relief exists I find ot when I am cut /úlava existuje, nachádzam ju ked sa porezem/. Pomahalo mi to od fyzickej bolesti. Ktovie ci sa k tomu este vratim.

hgfdsh

Ćo nepochopíte na tom ked sa niekto chce zabiť kvôli láske ? Ved ked iného/ inú nechce tak,čo sa ma trápiť do konca života ked sa snim /snou rozide ... Ja iného tieš nechcem .. mám jedného a som snim spokojna .. nevymenila by som ho za nmic na svete ! Iného enchcem hoci by zo zlata bol .. a je mi jedno ake vy na to máte názor .. Myslím,že je to každého vec,čo pre toho človeka ktorého miluje ,praví .. aj keby som sa zabila tak aspoň mu dojde ,že on bol a je pre mňa jediný ....

all hope is gone

podrezanie žíl mi príde príliš brutálne a smrť prichádza relatívne pomaly, to už radšej skočiť pod vlak :)

Insanius

Nemusia ťa ani zachraňovať, pokiaľ máš zjavné samopoškodzujúce alebo suicidálne chovanie aj pred personálom, alebo si zožrala liekov toľko, že ťa to nezabije, ale s cieľom ublížiť si, tak pôjdeš na uzavreté oddelenie.