Vichy alebo Manhattan make-up?

Príspevok v téme: Vichy alebo Manhattan make-up?
margit61

Cawte baby..pls poradte mi..ma niektora z vas make - up od VICHY - NORMATEINT alebo od MANHATTAN - POWDER MAT make - up?????

Ktory je podla vas lepsi??..mam trochu mastnejsiu plet v okoli T-zony a sem tam aj nejaku vyrazku tak je pre mna dolezite aby som sa po hodine neleskla ako disco gula a aby aj nieco kryl a vydrzal dlho na tvari..

Ten Vichy je dost drahy takze by som nechcela vyhodit zbytocne tolko prachov..vopred dakujem za odpovede :)

Alexx 13

ja pouzivam Manhattan powder mat a mam mastnu plet a prekryjem to Manhattan loose mineral powder a som absolutne spokojna.. Manhattan sice nestoji tak vela ako Vichy, ale to neznamena ze je horsi.. ja nedam nan dopustit a keby si mam vybrat medzi Vichy a Manhattan, tak Manhattan.. a na problematicku plet mas aj ine make upy, napr. Manhattan clear face, Natural mat make up - jemne kryci a Perfect mat make up - silne kryci..

siisa 25

margit 61,vichy normateint je na akne,ale slabsie kryje ako dermablend,a dermablend je na mastnu plet,ja sa nikdy po nom nelesknem a vydrzi hrozne dlho a je odolny aj voci dotyku,len ho nesmies dat moc lebo silno kryje,ale urcite lepsie ako manhatan aspon na problematicku plet urcite lepsie make up z lekarne

sasia

ja by som tiez chcela vediet ci je manhattan dobry na mastnu plet...a hlavne to ci je puder na upravu aj pocas dna.myslim tak ze ci ked sa nim cez den pretriem tak sa nezrazia alebo tak...