Kto sa prida?

Príspevok v téme: Kto sa prida?
matkaa

Ahojte tak blizi sa leto a rada by som schudla do plaviek, takze od zajtra zacinam ja nejem vela ale mam hrozne rada s;adke to je moj najvacsi problem sa toho vzdat :( a nejem pravidelne tak to treba napravit a trosku niakeho pohybu, kto zacne od zajtra so mnou? Mozme si pisat co budeme jest cvicit a tak aspon to mi trochu pomoze :).

matkaa

zuzic

dakujem ti :), ale ako formovat ked sa k tomu cviceniu nemozem dokopat :) ale pojdem v sobotu do posilky a uvidim mozno zecnem cvivit ach kde su tie casy ked som este bola taka aktivna :D.

zuzic

matka moja zlata ja neprehanam:) mat tvoje miery skacem meter dvadsat:) inac este ze podla mna ti netreba chudnut skor ked chces tak formovat:) podla mna je lepsie v tvojom pripade si vyformovat postavu ako chudnut aby si si nenarobila problemy...

matkaa

Matulig

ale nie ze by som nebola spokojna len hovorim ze by som nechcela chudnut len mam dost boky a bruchoo :( tak preton sak poradte nieco ucinne :) a zas nemyslim ze ta vaha je az taka dobra neprehanajte :)))

zuzic

vies co ja boky ani nemam mam skor postavu ze mi ide do noh a zadku...ale beh je mylsim aj na zadok aj na nohy a boky. mylsim ze urcite to je pravda

matkaa

No len ja este aj to sladke ani by som nechcela chudnut keby ma nestvalo tak tie boky moje nepoznas niake cviky bo co je najlepsie? je pravda ze beh?

zuzic

no vidis super:) sak to...ked sa odvazim a vidim ze stale nic tiez ma to nebavi a nakoniec som na tom vazeni potom zavisla:) cvicenie je aj pre mna najtazsie...pokial by bolo teplejsie tak ok, vo vetre a tak nemozem vonku behat. ale tieto dva tyzdne nebudem mat cas vobec:( ale potom ano. zatial si len tak behavam doma teda skor skackam:) a brusaky a tak...zo sportu ja som za bicykel, korcule, beh, popripade ked ine nie tak rychlochodza:)

matkaa

No ja som teraz vydrzala 6 dni a to som jedla malo ale ked nevidim vysledok tak prestanem ako aj teraz a zase zacnem normalne jest a napchavat sa sladkym :(..najlepsie je asi normalne jest len mensie porcie a casto sa nevazit bo ked aspon ja nevidim menej na vahe ma to nebavi :). a cicit no to bude najtazsie sa donutit ale tak beh obcas plavaren, bycikel hm :)?

zuzic

juuuj to ja som tucnaaa oproti tebe:) 164, 59:( ale dala som kedysi 5 dole, teraz sa uz vlastne dva tyzdne snazim cvicit ale mam stresovejsie obdbie takze to jedenie:( este dva tyzdne budem mat velmi stresove, takze sa musim donutit nejest velmi:) a co aky plan spravime?:) inac moje hlavne pravidlo je nevazit sa casto! lebo vtedy chytam nalady juj...som si dala predsavzatie ze max, raz za tyzden. a robila by som to asi tak ze jest styri krat do tyzdna v malych davkach, ovocie a sladke doobeda, nevysmazane, do siestej jest...ale cvicenie neviem ake...