Spermie a ich konzumacia

Príspevok v téme: Spermie a ich konzumacia
marfy

chcem sa opytat ci zen/dievca ma nejaky vztah ku konzumacii sprmii. chcel by som to skusit s priatelkou. len neviem ci by ju to urazilo keby som sa jej spytal ci chce aby som sa jej vystriekal do ust...tak mi prosim poradte ci to mate radi, alebo nie...alebo ci vam to chuti. a prosim len seriozne odpovede...nejde o srandu.

palk0

ahojte.cudzie semeno by do ust nedal.zato neviem si pomoct ale vlastne semienko mi velmi chuti.honim si tak 3x ak nieje cas 1x denne uz 19rokov je mi 30 ale vlastnu teplucku medicinku si ujst nenecham.neviem to popisat ale je to super.raz skusal aj naplnit za najkratsi cas 2dcl pohar.trvalo mi to necele dva mesiace. semienko odkladal v chladnicke.cakal som ze mi pride na zvracanie ale prave naopak schuti som to dal na exx.mnam doporucujem.no s odklladanim to len pre trpezlivcov iked bol som vzruseny pred pitim a po ze som normalne tiekol.komu sa to zda nechutne nech ochutna a potom uvidi

Mato22

Mne to doteraz robila ustami kazda co som mal a ziadnej to nevadilo, ba dokonca same to chceli. Mozno som mal stastie na polykacky neviem :) Ale vsetky boli modrooke blondiny tak neviem ci to ma nejaky suvis.. Ale snad aj ciernovlasky a brubetky fajkaju a papaju stavicku.

Adrianka_1

Neviem prečo má s tým nejaké dievča ešte problém. Nie je na tom nič zlé práve naopak. Chutí to dobre a keď prehltneš ani nevieš a ste radi obaja. (Taktiež spermie v ženskom tele podporujú hormón šťastia) :P

kapa

Ja papám. Vždy, keď mám náladu spraviť svojho priateľa, tak ho spravím tak, že prehltnem. raz boli tie spermie také sladké a chutné, že som bola sama z toho prekvapená, proste vav, skvelé. A čosi sa kdesi hovorí o ananáse :) keď ho veľa papáš, tvoje spermie budú sladšie :)

Kika:)

Ja papám takmer každý den, neprekáža mi to, naopak chutí mi to, nazačiatku to bolo dost horké, kedže moj drahý pil velmi vel silnej kávy, ale už dlhšiu dobu je to dokonca mierne sladké, ja s tým nemám problem, je to aj praktickejšie, ale velmi vela kamarátok sa na to necíti ...