zufala!! ;( nejde to!

merrry081

Možno je problém v tom, že tvoje telo zadržuje vodu a je prekyslené, vtedy sa kilá na tebe držia aj ked cvicis a obmedzujes sa v jedeni. Poznam na to super doplnok vyzivy. Napis, poradim.

mate59

robíš niekde chybu v stravovaní.Môžeš jesť málo, ale kaloricky výdatné jedlá.Cítiš hlad a si nesvoja, trápiš sa.Vydáš pohyb,no pokial je kalorický príjem vyšší ako výdaj,váha dole nepôjde.Jedz 5x denne,dobré raňajky,ovocie, obed bielkoviny maso,zelenina,ľahšia večera,efekt sa dostaví.Pri chudnutí by si mala dať asi kilo týždenne dole.Športom môžeš pribrať na svalovej hmote a tuk pritom zmizne,váha môže stáť, preto neber v úvahu až tak váhu, ale o kolko cm sa ti zmenší obvod pás,boky.Nevzdávaj to,bojuj.

suz

ked sa chudne nema sa jest malo ale dostatocne vela ale jedla s nizsiou en.hodnotou ako je napriklad dostatok zeleniny!

nechudnes podla mna preto ze jes strasne malo, skus napisat jedalnicek co si dnes jedla

a ked toto vsetko spnis dostatocne jest, 5 - 6 krat denne, k tomu pohyb, dodrzovat pitny rezim je uz len na metabolizme kedy sa vzchopi..ale to nejde zo dna na den

jajaka01

tak ten istý problem mám aj ja už 3 týždne som na tej istej váhe a nejde to dole chodim behať každy druhy den po 45minut..schudla som 6 kg a nejde to dole, jem málo, vela sa hýbem už strácam tak isto motiváciu poradte nám kto môžte

miaumic

160cm, 60kg..snazim sa asi mesiac a zatial uuplne bez vysledku, pijem vodu minimalne 2litre urcite a papam rano, obed, nieco male ako olovrant a vecera nejaqa jednoducha