Kadernictvo Zilina!

lemonka11

Bola som teraz v Margret v ZA na Sturovej ulici, mala som mladu kadernicku, dlhsie blede vlasy, vyraznejsie licenie. Mozno bol problem v tom, ze som proste mala smolu a ze patrim medzi zakaznicky, co len kyvu hlavou a nechaju to na kadernicku. A mozno bol problem v tom, ze som si strih kupila cez zlavovy portal a tym padom na tom asi moc nezarobia...neviem. Na strihanie som cakala asi 20 min, potom mi umyla hlavu za 3 min (ziadne masaze a podobne), strihanie a fukanie fenom travalo max. 10 min. Proste sa ponahlala, nestihala a uz tam cakala dalsia zakaznicka. Uces mi vraj spravi taky na strapato a je mi luto, ze sa tu neda pripojit fotka, lebo ta by hovorila za vsetko - vlasy som mala este mokre, ked som odtial isla. Aj napriek tomu ze fen siel na plne pecky az ma palil na hlave. Vlhke vlasy sa mi tym padom polepili, lebo mi na ne nastriekala lak. Strih nebudem komentovat, na tom mi az tak nezalezi, ale ak Vas niekto striha 5 min, tak je jasne ze to nie je cista praca. A uces na strapato vyzera asi tak, ze si vyfukate hlavu, postrapatite a vlasy vam idu na hlave kazdym smerom. Darmo som v tom hladala nadych moderneho umenia....no asi sa budem musiet naucit byt asertivna, aj ked som vyzerala ze je to OK, zarazilo ma, ze s niecim takym na hlave moze nechat profesional odist svojho zakaznika....

Kikuška387

Týmto by som chcela reagovať na príspevok o Salóne Margaret, už 3mesiace tam majú novú kaderníčku, vraj pozná tú predošlu a čuduje sa že ju vobec zamestnali, táto nová, no neviem si to tam vynachváliť,prijateľné ceny + prístup naozaj príjemný, poradila mi aj ako sa starať o môj typ vlasov, cítila som sa tam ako doma, majú už aj stránku na Facebooku, odtiaľ som sa vlastne k nim dostala, musím povedať , že som videla túto debatu predtým a rozhodla som sa skúsiť a naozaj nebanujem:)dokonca mi aj zadarmo krásne natočili vlasy:)

Elia

Zdravím, určitě nedoporučuji kadeřnictví Margret, byla jsem na melir a dopadl hrozne, odrust mám stejny jako kdyz jsem tam přišla. Táže vyhozené peníze a ještě mi ta barva špatně chytla což se mi nikdy!! Nestalo.. A přístup kadernice otresny, zvládla napatlat celou hlavu během 15 minut, rekordmanka. Takže jsem zklamana a musím hledat jinde. Jen se divím, ze si hraji na takový salon a přístup zádný

lubicas

bola som v salóne Dione na Národnej-strihať aj farba-a bola som veľmi spokojná,najmä s tým, že sa nebojí kaderníčka moderných strihov aj na "staršej generácií", je tam aj kozmetika-tiež veľká spokojnosť,takže človek s maskou na tvári sa môže dať strihať...

VIVUSA

Všetkých pozdravujem dnes som bola prvý krát v salone Dione nad exi športom a poviem Vám,že nikdy som nebola viac spokojna so svojimi vlasmi..ďakujem moooc Lucka :-) všetkým naozaj odporúčam..uz sa teším do kozmetiky..cítila som sa tam veľmi prijemne,kocky sú veľmi milé..ešte raz ďakujem