ma dcerku..

Príspevok v téme: ma dcerku..
zubkowa

ahojte chcem sa vas spytat na par otazok. asi pred mesiacom som sa zoznamila cez net s jednymmuzom. Byva nedaleko odomna, je slusny, inteligentny, mily muz. Hned v prvy den nasho zoznamenia cez pisanie mi povedal ze ma 3.rocnu dcerku o ktoru sa stara a zije unho s jeho rodicmi. Mne to vobec nevadi, deti mam velmi rada a dokonca ked sme spolu volali cez skype a webku, malicka sa somnou aj rozpravala a hovorila mi teta :) Potom sme sa stretli, len my dvaja, bolo to pekne a mile a nakoniec som maloickej aj poslala plysovu hracku. pokracujeme dalej aj ked viem, ze nanho asi nemozem ponahlat. to preco sa rozisli s manzelkou neviem, ani som sa ho na to este nepytala. Az neskor. Viem ze sa asi boji vztahu ale ako mu mam dat najavo, ze to ze zije s malou mi vobec nevadi a akceptujem aj to ze nema stale cas byt pri pc. Comu sa mam v takomto niecom vyvarovat aby nestratil moju doveru? Ja ho lubim a aj jeho malicku chcem. Ako postupovat pri takomto spoznavani, mate s takymto niecim skusenost? Moze to dopadnut dobre? Bojim sa aj ze co ak sa stane, ze jeho manzelka sa bude chciet vratit? :( nechcem potom trpiet..

zubkowa

tak preco sa napr.s malou nemozem stretnut tiez ako jeho kamaratka? Ved na vylete ich bolo tiez vela.. ved on ja neviem vyzera to akoby sa za mna hambil, ked ma nechce pustit ani medzi jeho kamaratov. Kazdy len o trpezlivosti hovori ale neviete ake to je nevediet na com naozaj ste. Ci vas ma naozaj rad, ci mozete ratat s jeho podporou, s jeho laskou. Nic sa nemeni ani do predu ani spät, stale sme na jednom bode aj ked som sa snazila. Uz na to prestavam mat nervy :(

rada

ach dievca, vsetci tu ti hovoria, ze laska nie je ze musis byt s nim, ze ho chces aj s dcerou... laska je o niecom inom. Ze nebudes ziarlit, ze mu doprajes cas, ze ho chapes, ze nebudes tlacit, ze budes trpezliva... lebo ak naozaj patrite k sebe, tak cestu k sebe si najdete. Potrebuje si urovnat city, aj chlapi trpia, nielen my zeny. A vobec, stale ti to tu hovorime, ze je pred rozvodom a jeho spravanie je pochopitelne. A paci sa mi jeho sposob, ze neukazuje hned malu kazdemu. Ved oni si musi byt isty, ci ozaj moze dovolit malej aby niekto vstupil do jej zivota.

zubkowa

a este jedna vec, vcera boli na vylete a malio sa fajn ked mi vecer pisal. Na moku otazku skym tam boli mi prvy krat neodpovedal tak som sa opytala po case znova a povedal ze bol s kolegovcami.A ze ide asi aj nabuduci vikend pokial je este sneh na horach. Tak to je fajn ze snimi niekam ide,ale mna tam nechce :( teraz som nevedela ako sa mam k tomu postavit, tak som napisala ze idem uz spinkat a rozlucila sa. Ja vlastne neviem skym naozaj bol, mozno s byvalou zenou. Mam taky pocit, ze to zacnem pomaly vzdavat lebo nie som vobec stastna,aj ked som chcela bojovat..

zubkowa

chcem tomu dat cas ale pocitam minuty kedy sa ozve. Inak ja nanho netlacim v nejakych smskach alebo ze by som mu vyvolavala to vobec nie, to si drzim odstup..

darika

zubkowa
podla mna je to rozumny chlap.teraz potrebuje dat dcerke vsetko a nezatahovat do toho nikoho.To by boli pre malu soky.Je to skoro.Naozaj.A stale pamataj,ze pokial nebude rozvod,dobre robi,ze sa s tebou moc neukazuje.Mohlo by to ist proti nemu,ze ma zenske a s malou nie je schopny travit cas sam...je to takto dobre.Len ho nenahanaj.Cas ti ukaze.

kajka01

zubkowa daj tomu cas...mesiac je kratko na to aby uz vsetko bolo jasne atd..ved sa len otukavate ja by som to vztahom ani nenazvala este. velmi to chces cele urychlit a mam pocit ze to az silis (minimalne v tvojej hlave) co nie je dobre lebo sa stane pravy opak toho co chces. nechaj to volnejsie a neries stale co ako bude moc si sa na to upla. a aj s nim neries stale co ako, uz teraz mu nevypisuj raz ze bude lepsie ak budete kamosi alebo podobne veci. myslim tym take unahlene vaznejsie uzavery.

zubkowa

chcem ho a budem sa snazit a budem trpezliva.. Oni isli dnes s malou na vylet a ja som chcela, ked mi o tom pisal, aby zavolal aj mna :(((( ale nestalo sa tak a ja som mu to sama nepovedala ze by som chcela ist snimi.. Ale je mi to luto :(

katalinka

zubkowa
buď zabojuješ, v tvojom prípade sama so sebou, alebo ho stratíš, ty rozmýšľaš nad budúcnosťou...pekné od teba, ale zbytočné, lebo nevieš stráviť prítomnosť.Máš len dve možnosti, buď to skončíš, alebo pochopíš, že láska je o niečom inom...porozumenie a trpezlivosť vlož do tohto vzťahu a verím, že to prinesie výsledky..

darika

zubkowa,zlato,keby vsetky veci isli tak,ako chceme,tak on by chcel,aby dcerka nestratila mamu,aby jeho manzelstvo nemalo takyto koniec a ty by si ho nemusela riesit,lebo by si ho nikdy nepoznala.Je to vsetko teraz na nom.Ja chapem,ze chces viac,ale on ti teraz viac asi dat nemoze.Neda sa mu.Ved ti to vlastne napisal pekne,co chces aby som ti napisal milacik?Ved ti tym dal najavo,aj ze ta ma rad,ale ze ti nechce pisat ako mu je.Chlap sa nevie tak otvorit,ked ma starosti.Bud si musis tym prejst a vydrzat,alebo to vzdat.Budes sa trapit tak ci tak.

zubkowa

a este jedna vec, este nikdy v zivote som nebola tak velmi unavena z nejakeho vztahu. Normalne citim ako to na mna pada a unavuje ma stale myslenie na to co bude.. boli ma hlava, chce sa mi zvracat a to len z toho ze na to cely cas myslim a vecer to na mna cele dolahne. Preco nemozu byt veci tak ako chceme, vsetko musi byt take zlozite vzdy :(