Dukanova dieta

Miriama11

To je dost 20 kg :( treba nieco s tym robit. prichadza leto, sice dlho to budes chudnut, ale nakoniec to schudnes..
poznam jednu co so ziadnou dietou nevedela schudnut a akurat s dukanovou sa jej podarilo, 13kg.. vsetci ju chvalia.
Ale ked mas nadvahu tak tebe by som prezaciatok odporucila drzat napriklad 90 dnovu.ak chodis do skoly, tak si asi nosit jedlo nebudes.Alebo delenu stravu si skusala?
na Fc nechodim skoro vobec, ale mam tam "meno".

Miriama11

Bola som sa tu pozriet viackrat, ale vobec som si nevsimla, ze si mi odpisala.
Lekno a kolko vazis? ak vazis okolo 60kg napriklad, tak nie je tam taka motivacia ako ked by si mala viacej.
Velmi si nevarim ked mam pravdu povedat, skor len kurca, tofu, losos so zeleninkou, skor "polotovary", nemam cas varit ani nerada varim :)
ale v pondelok to bude 7 tyzdnov co drzim tu dietu a uz ma to prestava bavit :) skusim prejst na nieco ine :( .mam pevnu volu, ale pozerat na okolie ako papa cokoladu a vyprazane maäska, je uz vela na mna :)

Miriama11

kazdy na to ma. aj ty na to mas. ja uz asi 8 rokov chcem schudnut, a stale zacnem a ta tuzba po jedle je silnejsia ako tuzba byt chuda :) .. a teraz prvykrat po 8 rokov sa mi podarilo nieco viacej schudnut, ale tak este nie som v cieli. Ani ti neviem povedat aku motivaciu som mala, ze som 6 tyzdnov vydrzala, ale zrejme to, ze ku stastiu mi uz naozaj chybalo len schudnut.:( ked som tucna som smutna, ked chudnem som stastna.. prve tri kila som videla ze som schudla, a to bola ta motivacia, a chcem viac a viac :)
a skusala si aj ine diety? menej drasticke?90 dnovu?

Miriama11

ja som stale v druhej faze :/ tak zatial som schudla 6kg, ale planujem este 6-7 kg.. len este okolo 7 tyzdnov ju chcem drzat a neviem ci vydrzim :)