Mastná pleť....aký make-up??

Príspevok v téme: Mastná pleť....aký make-up??
Anastacia

Ahojte. Prosím vedeli by ste mi poradiť nejaký dobrý make-up na mastnú pleť?? Hlavne, aby kryl a vydržal dlho na tvári.
Skúšala som už od Vichy - Dermablend, ale ten je pre mňa moc hustý. Ďalej Normateint, ale ten mi dlho nevydržal na tvári a tak celkovo mi nesedel. Zatiaľ používam od Rimmel - Cool matte, ten mi celkom vyhovuje, len akonáhle začne viac svietiť slnko dosť sa mi leskne tvár a nie je ani dotyku odolný a nevydrží dlho na tvári.
Potrebujem niečo, s čím by som bola fakt spokojná..pls poraďte..

Mirka023

mirracle touch nema trblietky. Ja som mala oba a mirracle touch mi viac sedí... je prirodzenejši a lepšie kryje. Ale zase kupila som ho sestre a jej viac sedí Lasting performence... Ja by som ti odporučila mirracle.

mellinda

Baby, je tu niekto, kto skusal aj Lasting Perf. aj Miracle Touch a vie ich porovnat? Nizsie som sice uz poradila Lasting Perf., ale akurat sa mi konci, a mozno by som vyskusala aj iny make up od Max Factoru. Kdesi som citala, ze miracle touch ma v sebe aj akesi trblietky, co teda na mastnu plet asi nie je naj riesenie, ale zaujimali by ma postrehy tych z vas s mastnou pletou. Diki. :-)

ewkaa

Ok skusim ho,lebo teraz použivam Drem Mate od maybeline ten penovy make-up. Je to ako puder vlastne. Tak isto si ho davam s tou špongiou a za take dve hod. Mam na sebe flaky a ešte k tomu aj šupinky :-)
A normalny make-up nechcem, neviem prečo ale mam radšej pudre.

Mirka023

Evka, tak potom si kup praškový make up. Napr. Max Factor natural minerals... ten je vyborny. Vyzera velmi prirodzene... flaky nerobi, pokial som si všimla a ani nevidno že maš make up a predsa kryje lepšie ako puder. Ja ho použivam namiesto pudru, na klasicky make up davam ešte tento. A fakt to vyzera velmi dobre.

ewkaa

Použivate niekto iba púder? Ja by som chcela puder nie make-up na mastnu pleť. Ktorý neurobi flaky po tvari napr po dvoch hodinach :-) Doteraz čo som mala puder možno tri druhy tak každy mi spravil asi po dvoch hodinach take tmavšie miesta a vyzeralo to ako nerotreny make-up

Mirka023

Max Factor Mirrcle touch. Ten perfektne kryje.
A na mastnu pleť je vyborne davať na noc kokosový olej namiesto kremu, pleť si zoberie tolko vlhkosti kolko potrebuje a potom sa nemasti. A ak maš problematicku, tak nakvapkať do kokosaku GSE resp. Citricidal, toto robi zazraky...