kedy?...

Príspevok v téme: kedy?...
lussy889

ahojte ,ako je to sprvým sexom? použili ste prvý krát ochranu? ja len tak do budúcnosti ked to príde niekedy:) mám 15 ,poviete si bože to je skoro ,ale som zhrozená s kamarátok 13-14 ročné a už nie su panny,fakt to je smutné :( ale zatiaľ mi príde 15skoro aj ked kopa báb to má za sebou ,pre mňa je 16-17 akurát .

lost

miaumic, isteze 28 rocnemu nejde o vztah s 13 rocnou :)
teda aspon an 99% nie, ved to je ako adopcia, aspon v 99% pripadoch...

ale taky ludia patria do chladku :)

holt co sa da robit.. za chyby platime vsetci rovnako.

miaumic

lussy889: ano aj ja mam taqeto spoluziacky, bohuzial...teraz mam 16 ale taq ked si vezmem ze v 13tich?!! saq to je strasne! a co som sa dozvedela nedavno taq s nejaqym jedna s 28-rocnym druha nwm...mam taqy pocit ze im to musi byt velmi luto teraz!!a pochybujem ze tym chlapom islo o vztah a nwm si predstavit ako sa musia citit teraz..ako slapky zeby?!!

zvedava0891

ja som prišla o panenstvo v 18-tich a tiež nemám pocit, že som niečo premeškala, práve naopak, možno som mohla ešte chvíľu počkať.... čo sa týka ochrany radím použiť min. prezervatív aj keď sa to možno nezdá ale syfilis je dosť rozšírený a môžem ti povedať, že aj keď chybou laboratória mi diagnostikovali omylom túto chorobu väčšiu hanbu som v živote nezažila..... vtedy som uvažovala či tá chvíľa bez ochrany mi za to stála.....

niekto

ja som pockal do 20tich o nic som neprisiel

ono je dost mozne ze este su panny iba "machruju"
casto sa stava ze ked o to prides v tak mladom veku budes toho lutovat ( nezavisle od toho ze tvoje telo ani tvoja mysel esten nie su na to pripravene) jedneho dna stretnes chlapa ktoremu by si svoje prvy krat chcela dat ( ano kazdy chlap tuzi po tom byt ten prvy)
ale vratit sa to neda ....

zenska 1

ked to pride a zalubis sa, vtedy je to najkrajsie. neries to, ze oni prisli o panenstvo s nejakym...mozno su blbe a chcu sa len pochvalit, a mozno tomu chalanovi ktory s nimi bol slo len o to, aby ich vyuzil a nie tak o lasku a vztah.

janekMY33

kludne aj do 20 ale ja osobne by som ty doporucil trenovat dokonalu fajku lebo ked budes starsia a budes chciet priist o ten svoj venciek a nahodou to nebude ta sexovacka taka dokonala ako si to predstavujes alebo tvoj partner tak fajkou to mozes zachranit abi ta neopustil

cccxxx

najlepsie zacat co najskor, aby si dostal/a rakovinu krcka maternice, aby si mala nezelane tehotenstvo a bola si dospela cim najskor :D prijemnu zabavu