Tucne baby vs chude baby

elsa5.5

čo ťa má čo uraziť aj ja som chudá stravujem sa normálne,diétu som nikdy nedržala ja som spokojná a to mi stačí keby som bola nejaká pevnejšia tak by som začala športovať nemám s tým problém....

BBella

viem ze to bude trosku od veci, ale mne brutal vadi, ked o tucnych babach by sme mali hovorit opatrne, aby sme ich neurazili, o chudych bez zabran povieme, ze je chuda jak...
uz nie raz sa mi stalo, ako nejaka zenska ktora ma kila navyse, na mna kukla a zaochkala"och aka si chuda" s takou nechutou ze az...urazilo ma to ...presne tak ako keby som ja im povedala"och aka si tucna"...

LETICIA

bbbccc ano mas pravdu je to aj v genetike, maju velku smolu, ja som mala spoluziacku co vazila cez 100kilo ale ta s prepacenim nejedla, ale zrala! kazdu prestavku 5 buchty z listkoveho cesta na dalsiu tresku a 3 rozky, dalsia chipsy, potom margot a nerobi s tym nic! inac pocas tehotenstva sa mi podarilo pribrat 25kg pri vyske 165cm z50kg a teraz mam 48kg a som spokojna a mozem obliect co chcem.

LETICIA

ahoj suhlasim s tebou mas pravdu, ja velmi dbam o svoj vzhlad a mne prave nechutia tie tazke mastne, vyprazane, hnusne jedla, sladkosti si dam tie milujem, ale ja nemam po kom byt tucna pribrala som cez zimu 4kg, ale uz to je dole a STRAVOU!!! a ide leto komu by chutili jest take jedla? skor salaty, ale ludom prave to nezdrave chuti, foody, restiky, grilovacky to bude....

bbbccc

Podla mna nemás pravdu, je kopa tucnych dievcat ktoré robia vselico mozné ale schudnut nevedia (cvicia, jedia malo, ...) a priberajú oj od ,,vzduchu´´ a poznám dievčatá ktoré jedia velakrát a neskutočné jedlá, vobec si nedavaju pozor na postavu a maju 40 kg a sú tenučké. Je to podla mna genetika, aký je clovek/ aký typ, aky ma metabolizmus atd...

repka

no su take co im to asi nevadi, take co im to vadi ale su lenive a aj take co im to vadi, robia s tym vsetko mozne, ale sa im neda schudnut....
ale casto vidim take "pri tele" a napchavaju sa ako prasce a hovoria, ze ako zavidia chudym, lebo to maju v genoch - a ja pritom ked chcem byt vo forme, tak zeriem salatiky, jedla dobreze nie bez chute a makam a beham ako fretka...takze je to len a len lenivost a vyhovorky z ich strany...

MetallicA

ty si dáka veľmi múdra podľa toho čo to tu píšeš. Lebo tých, ako si ich opísala nieje toľko veľa ako tých, čo robia pravý opak- chudé jedia a sú chudé, tučnejšie sa snažia chudnúť a ked ím to nevadí že sú také aké sú nech sú šťastné. či chudé sú tiež bezchybné?

Sue..

nechapava sorry ale uz len ten nazov temy je poriadne primitivny...pytas sa,ze ci tym tucnym babam nevadi ako vyzeraju..podla mna castokrat ano vela z nich aj robi nieco preto aby schudli a tym co to nevadi ich vec a nema to preco vadit mne je to predovsetkym o ich zdravi a potom o ich vzhlade ktory inych nemusi vonkoncom zaujmat....

Zeddicus

ešte musím dodať že prílišná "chudota" je tiež rovnakým problémom ako obezita, i ked opačného charakteru.. tu zase človek bojuje s nízkym krvným tlakom, chudokrvnosťou, nedostatku vápnika v kostiach a tým aj ich oslabeniu, celkovej slabosti, nedostatku energie a pod..