HAK Dienorette...

Príspevok v téme: HAK Dienorette...
KIKUSHIK

Na nete som si našla túto hak, idem si ju dať predpísať, zháňa sa dosť ťažko, lebo je to nowinka na trhu, uwidíme čo to dá.. Táto hak je na twár, no na rozdiel od Diane je to antikoncepcia s prídawkom hormónu, ktorý lieči akné (Diane je hormonálny liek na liečbu akné s prídawkom antikoncepcie).Má už niektorá z wás skúsenosti s touto hak? Skúsim, uwidím, podelím sa :)

lili942

ahojte,chcem sa spytat,antikoncepciu beriem teraz prvy krat(Artizia) a mam za sebou prvý mesiac,bez problemov.Mozem uz teraz vynechat sedem dnovu prestavku od uzivania (kvoli dovolenke) a nacat novy blister?

jankaaaaaaaaa

je totalna blbost ze pri hak sa chudne ci pribera. to je vec tvojho tela a nie hak.. a to ze nemas menzes moze byt aj tym ze si schudla. ku belare sa nevracaj, je to stara hak ktora nadmerne zatazuje telo

Dominikaa

Ahojte baby.. Beriem dienorette asi pól roka.. Ani raz som odvtedy nemala menzes.. Ja viem, že vynechanie je pri antikoncepcii normálne, ale pól roka sa mi zda dost.. Okrem toho som výrazne schudla, doktorka mi povedala že to je normálne, že pri tejto antikoncepcii veľa žien schudne.. Chcela by som vedieť, či to na niektorú pôsobí rovnako... Predtym som uzivala belaru a zvazujem že sa k nej vrátim..

66Mimka6

Ďakujem pekne za info, nejde o to, že by som hneď stresovala, len sa mi to ešte nestalo. O tomto vynechaní ma veľmi moja doktorka neinformovala, a v poslednej dobe som menila značky HAK, lebo mi nesadli, mávala som menzes 2x za mesiac, tak asi to aj bolo narýchlo - nemala som ani príbalový leták, len čo som sa dočítala na internete.

66Mimka6

Ďakujem pekne za info, nejde o to, že by som hneď stresovala, len sa mi to ešte nestalo. O tomto vynechaní ma veľmi moja doktorka neinformovala, a v poslednej dobe som menila značky HAK, lebo mi nesadli, mávala som menzes 2x za mesiac, tak asi to aj bolo narýchlo - nemala som ani príbalový leták, len čo som sa dočítala na internete.

66Mimka6

Ďakujem pekne za info, nejde o to, že by som hneď stresovala, len sa mi to ešte nestalo. O tomto vynechaní ma veľmi moja doktorka neinformovala, a v poslednej dobe som menila značky HAK, lebo mi nesadli, mávala som menzes 2x za mesiac, tak asi to aj bolo narýchlo - nemala som ani príbalový leták, len čo som sa dočítala na internete.

66Mimka6

Ďakujem pekne za info, nejde o to, že by som hneď stresovala, len sa mi to ešte nestalo. O tomto vynechaní ma veľmi moja doktorka neinformovala, a v poslednej dobe som menila značky HAK, lebo mi nesadli, mávala som menzes 2x za mesiac, tak asi to aj bolo narýchlo - nemala som ani príbalový leták, len čo som sa dočítala na internete.

jankaaaaaaaaa

vynechanie menstruacie je normalny jav, musel ti to vraviet aj gynekolog a pokial viem je to aj v letaku a po dalsie dienorette patri k hak ktore vyrazne oslabuju vystelku maternice, takze tam je vyssia sanca ze menszes zena bud nebude sem tam dostavat, alebo sa jej velmi oslabi. a ked si uzivala tabletky normalne tak ako si mala niesi tehotna a navyse ti vysli dva negativne testy

66Mimka6

Dúfam, že sa nemusím niečoho obávať, komplikácii či tehotenstva, aj keď mi tehotenský test, ktorý som si robila 2x ukázal negatívny výsledok.

mrkvicka3212

mne osobne sa to nikdy nestalo ale niektorym zenam sa to proste stava.a naozaj.pri uzivani HAK niekedy nemusi prist menstruacia kazdy mesiac