sex v manželstve a dospievajuce deti

Príspevok v téme: sex v manželstve a dospievajuce deti
peta36

Ahojte,
Má niekto taký "problém":máme dospievajucu dceru /17rokov/,tá je vkuse s nami doma,nepohne sa ani na hodinku von z domu,nezaujimaju ju ani diskotéky,vyhovuju jej také kludne tipy kamaratiek a tie idu von len kedy-tedy spoločne.S manželom sme večer unavení ako väčšina pracujucich,čakame na vhodnu chvíľu kedy sa pozbiera a pojde spať,samozrejme čas ide,okato ju vyhnať nechceme od telky,potom zadriememe pred telkou skôr mi.Náš intimný styk je v poslednom roku zriedkavejší/v priebehu mesiaca tak 2-3 krat,ked sa podarí/a to mame 36 a 40 rokov.Manžel tvrdí ,že musíme preklenuť toto obdobie,kým napr.nepôjde na vysoku školu a všetko bude ako predtým.Riešite aj vy takuto vec?

klara5

my máme eten istý problém , máme chlapca maá desať rokov a spáva s nami v jednej izbe , kým mu sa neurobí izba a už mi to v poslednom čase dobre ide na nervy, nechce sa mu večer spať a naša erotika je tvojej frekvencie, v poslednej dobe máme sex len cez víkend (počas dňa(, keď mu dovolíme ísť na internetové hry, som zvedavá , kedy mu to začne byť podozrivé naše správanie

peta36

jopík na teba reagujem posledný krát...vôbec nereaguj na tú tému,vykašli sa na to,choď bubať..mamka nech ti urobí krupičku a ráno pekne do školy...brúúú noc

peta36

a jasne,že tuto tému neberiem tragický..len som chcela vedieť názory,nič viac.. veď na fore su tu všelijake blbiny...

peta36

jopík o čom ti vlastne točííš...veď táto téma je priemer oproti tomu aké su tú iné témy.. sex hore ,sex dole,ona na ňom,on v nej :)))normalný chlap prečo by nemohol vydržať x-rokov s jednou ženou? mame priateľov,manželské páry,ktoré su tiež tak dlho spolu.. usudzujem podľa tvojho názoru,že si fakt dajaký holobriadok...ty budeš riadna mentolka...a 36 to je mi už ale starobá :)))Veď muži,ženy v strednom veku "vás" mladých niekedy do klobuka strčia...

jopik

Ty tupina, ved si do hlavneho prispevku napisala, kolko mas rokov ty a kolko tvoj manzel. Uz sa nepamatas? Pofiderne je uz len to, ze tvoj chlap ta upokojuje, ze mu staci zasunut dvakrat do mesiaca. To urcite. A este stale do tej istej uz 19 rokov... Len aby ta nepodviedol na stare kolena. Necudoval by som sa, keby mal uz davno inu. Alebo si vazne myslis, ze zdravemu chlapovi staci rok dvakrat mesacne? Haha. A cudna si aj ty, ked stara zenska pise na verejne forum, ako si najst sukmiesto.

pre petku

peta36...Pete je to normálna tema. .Jopik musí byt dost mlady,ked nevie aka vtedy bola doba ,že to bolo nenormalne aby vobec žena po 20 dsiatke bola sama a ešte k tomu že prvy a posledny a stale sa milujete..držim vam place aby sa to nejak vyriešilo...skuste si to presunut na rano..myslim že moji rodičia sa tomu venovali rano:-)nepočula som ich samozrejme ale teraz som tiež už dospela a tiež som vysedavala po škole za tv a isto im nič ine neostavalo iba rano:-)mladi 17 ročni na to nemyslia

peta36

mate59-už som to pochopila...len vieš ..keby som za meno dala 117 po odrátaní by sa chlapec čudoval ,že som ju v 100-vke porodila?..dobrý humor na záver dňa