Baby ako ste prišli o panenstvo?

bojlolo

Ja som mala skoro 19.Velmi to bolelo,ale bolo to s najuzasnejsim clovekom a bola som strasne stastna,ze prave jemu som to mohla dat :)) A mozno sa niekomu zda divne,ze "AZ" v 19,ale ja nic nelutujem.Podla mna to bolo akurat.Bola som pripravena...cize to bolo super!Baby,nikam sa neponahlajte!

VikušxD

Ja prednedavnom v 15 nebolo to najprijemnejsie ,dokonca som sa po tom rozplakala koli tomu ze som to nechcela,ale stalo sa nikdy nelutujem co som spravila aj tak to uz nezmenim .....lubim svojho priatela aj ked sa tedy nespraval najlepsie :)

jansinka

ja dost neskoro az po 20 ale vobec nelutujem ze som pockala priatel ma lubi a ja jeho tiez o velkej bolesti nemoze byt ani reci bolo to uzasne...

prvykrat

thomasis toto bolo dost odveci. tak snad ak je na to este mlada a pride jej to skoro, aj to skusila ale zistila ze potrebuje este cas, dospiet na sex, tak preco by jej ten cas nemal byt dopriany? Ak ju chalan koli tomuto neha tak potom je to idiot. Nevravim ze ked ma baba dost rokov, neni uz panna, tak jasne vtedy by bolo cudne ak by to prilis dlho odmietala, ale v pripade miklaka v tom nevidim problem.

prvykrat

ja v 17tich s priatelom, bolo to u nas doma, boli sme sami vtedy a strasne sme to chceli.. mam na to nadherne spomienky, aj napriek tomu ze ma to vtedy strasne bolelo :) tak to bolo krasne. sme spolu stale, 2a pol roka, a som velmi rada ze som to dala niekomu s kym to nikdy nebudem musiet lutovat. A tiez ze som jeho jedina, on moj, to je krasny pocit. A ty ak vravis ze na to nemas chut tak to nerob, ak sa vam to prvy krat nepodarilo lebo to bolo unahlene, tak asi teraz potrebujes cas a pokoj aby ste to mohli niekedy neskor skusit zase, ale to az ked uz na to budes pripravena,, tak si doprajte cas.

lentilka22

je to uplne normalne ze si znechutena, ked je baba donutena alebo psychicky dotlacena k prvemu sexu (napr. recami typu: ak ma lubis nemoze to byt pre teba problem...) + nan nie je pripravena(16rokov je skoro... aj ja mam len 17...)tak si ho urcite neuzije... ked chalan nechce pockat zo sexom, ide mu hlavne o uspokojenie tuzob a nie o teba...je to smutne ale je to tak... vysvetli mu ze nie si nafukovacia anca a ked s tym ma nejaky problem nech ide do kelu... nerob zo seba sexualny objekt... povedz mu ze je ti z toho celeho blbo a ze ked ta fakt lubi nech pochopi ze potrebujes od neho pokoj... ak to nepochopi, nechaj ho tak, zasluzis si lepsieho.