Lubi aj ked podvadza?

podlampou

ale tak bolo by lepsie, keby si to nechala tak a nasla si niekoho, kto bude mat telo aj srdce len pre teba. Lebo vsetko sa ti raz vrati/tak sa to hovori, ale plati to skoro vzdy/ a raz budes aj ty v takom trojuholniku, len ty budes ta, co o tom nevie.

A-Z

Našťastie tiež poznám dosť verných párov, dosť verných mužov.
Človek len to vidí, čím sa obklopuje... A dokonca si podvedome vyberáme stále ten istý typ muža, takže pozor, aby aj tvoja ďalšie voľba nebola neverná, niekomu.

jajka001_

urcite svojim sposobom ma svoju priatelku rad. nie kazdy vztah je o superlaske, nie kazdy funguje ako ma.
je plytke sa vyhovarat ze ty si single, on je zadany. vies ze je zadany, takze to co robite, nie je čisté.

doubledog

pribeh, doktorat ti je na to, aby si bola vzdelana a rozumela tej oblasti, v ktorej posobis
ci si si myslela, ze doktorat ti zabezpeci stastne manzelstvo?
to si potom asi trosku nieco nepochopila :)

purblanka

nechcela by som sa deliť o muža,ktorého milujem.Hned by som to ukončila.Príbeh prepáč-ja by som to nezvládla.Tolko je ešte mužov na svete,nebudem sa trápiť pre nejakého,ktorý si ma neváži,a klame.

Help

podlampou- vies....kym suka neda,pes netrtka.
Je vela dievcat v dnesnej dobe co prave zhanaju zenacov....
Oni by mali mat hrdost tiez.
A urcite je vina aj na jednej a aj na druhej strane....

pribeh

Mimo temy, ale ked vidim, kam to tie povolne dotiahli, pytam sa, na co je mne vlastne doktorat a kopy hodin na roznych vzdelavaniach. Poznam baby, ktore si od 15-tich isli za tym, najst si bohateho, rychlo dieta, ved sa postara. A poznam dve, ktore to dotiahli az do televizie a su z nich celebrity. Mozno su oni tie mudre a patri im svet.

podlampou

no nejde o to ze povolnych, preco by ona mala nieco riesit ked je single. Ved nech si uziva. To skor on je povolny.
Stale je ta predstava ze ked si zena uziva sex len tak, tak je st.tka a ked muz, tak je proste muz.