Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?

Príspevok v téme: Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?
Thomasis

Ja len preto sa pytam ci som v tom sam......Otazka na baby. robievate to vsetky svojim chalanom???....a chalani?.robievaju vam to vase baby?....s priatelkou som pol roka.....nikdy to nerobila a ani nikdy jej to nebolo robene...a nechce ani jedno a ani druhe...a casto jej to nadrazam...........kedysi mi povedala ze nieje taka skusena...ale to s tym podla mna nema nic spolocne.....a nevie mi ani povedat dvovodo preco nece......iba mi hovori co raz pride to pride
----------------
Sexuológia / Urológia - www.zdravie.sk

lauralaura

Mam kamaratku, zije s priatelom uz 5rokov a ona mu nerobi fajku. Mame spolu s jej partnerom diskretny sex.pomer uz 3 roky (ona nevie) a fajku mu robim rada. Paci sa mi ponukat mu to a vyhecovat muza k tomu co doma nema a ani nebude mat. Vzdy ked si chcem ulovait a ziskat zenateho alebo zadaneho muza, zacnem vzdy s fajkou, to ich uplne zlozi a preto ze toto doma nemaju, nikdy ma neopustaju prvy, vzdy len ja..

uprimný

odpoved zreleho chlapa:
- moja manželka to nerobila potom po pokusoch sa k tomu odhodlala...ale bolo to vidno že je z povinnosti,tak to radšej už nevyžadujem...našiel som si zopar kamaratiek čo s tým nemaju problem a basta

ariame

aj ja milujem robit chlapovi oral...je to zabava a bavi ma to...len neznasam ked mi niekto chyti vlasi a chce ma regulovat...to mam pocit akoby ma chcel ovladat a nikdy si to nenecham....robia to chlapi aj vam? nechate si to?

oral

a prečo ťa nechala? inak ja na tom tiež nevidím nič zlé, robím mu orál viackrát do týždňa, dokonca som sa naučila prehltnut to, takže spokojnejší chlap ako ten môj asi neexistuje..:D