Ženské ochorenie karcinóm prsníka

Príspevok v téme: Ženské ochorenie karcinóm prsníka
bobulka020

potrebujem radu, moja známa prešla chorobou - karcinom prsnika H2NOMO, sociálna poiťovňa ju v júli 2009 vyzvala na posúdenie zdravotného stavu, ona zaslala podklady v auguste 2009, nic sa nedialo do konca roku 2009.
V januári si myslím že chybou poisťovne ju zavolali opať a dali jej podpisať dna 29.januara lekársku správu ze na jej podnet z dna 20.januara 2009 konaju ale ona tam vtedy nebola ale bola 29 januara 2009 a ziaden podnet nedavala len ju nachytali na tej lekarskej sprave, aby dolozila podklady na posudenie opat a tak dvakrat v priebehu polroka musela absolvovat cestu do Kosic kde ma onkologa a pytat nove spravy. Pytam sa maju pravo takto postupovat, kde nedali vyjadrenie do roku 2009 - mozu jej znizit dochodok, aj ked ma maly, a ona ma odpracovanych uz 25 rokov??? Zase ju volaju v tomto mesiaci vraj na podpis, ja si myslim ze je to sikanovanie zo strany socialnej poistovne kto mi poradi ako casto mozu pozyvat do socialnej poistovne do roka, ako casto mozu znizovat dochodok???mozu takto spojit tieto dve veci teda august 2009 a januar 2010?? ved je chora a ma viacej aj inych chorob, kde to sme prosim o radu napiste mi na mail babulka020@azet.sk dakujem