Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??

Príspevok v téme: Začal s tým on a teraz neviem ako ďalej??
sisinkaa

Ako mam povedať kamarátke že mám dlhodobo pomer s jej manželom? Alebo mám zostať ticho a ďalej mlčať? Ona je zaslepená, verí mu všetko. Nechcem jej ublížiť ale už to nechcem tajiť nech vie ským žije. Je to len o dobrom sexe, nič iné v tom nie je. Ide o to, že on stým začal prvý, prvé návrhy, prvé smsky, ja sama by som ho nikdy neskontaktovala.

lololo

toto sa kamarátke nerobí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FUJ

dobra vila

romanticka, moze byt... na vlastnej sprostote :D ... chudera... Takymto clovek nedohovori, lebo nemaju cim rozmyslat.
Neriesim ju, ze nema hanbi, nepochopim taketo a este sa s tym vystatuje, pricom by ju svedomie malo ubit... Proste chora stetka, ktora si potrebuje zdvihat sebavedomie tym, ze si nevie zbalit slobodneho, tak si zbali zenateho.
Ved sama pisala, zevraj keby mala staleho, tak s tym prestane... Vsak ziadneho nema, lebo ju nechcu...
A verte mi, takato fajta s tym neprestane...ale neva...vsak syfilisik sa postara...

asdga

samozrejme mi pomahala mamina so starsou sestrou aby ten text vyznel inteligentnejsie, sokujuce odhalenie :) vsak? (recnicka otazka, uz ti snad dopne ze neodpovedaj). ty musis byt nejaka dobra ked cez text vidis aky som spatny :) toto ovladat, to ale asi vedia len svine bez chrbtovej kosti( to som zase ja vicital z tvojich prispevkov) hop aha tak v tomto pripade to nechcem dik, a nie ja by som nepodlahol, ja to mam v hlave urovnane co ano a co zarucene nie, no a tiez ma to nejako nepritahuje k divnym jedincom (vid seba) nepripadam si ako zajac ktori musi obrabat kazdu co mu zavonia .-). ale uz sa nam to tu inak vyostruje vsak?( no ved vies co recnicka otazka). cmuq

dobra vila

sen kazdeho muza??? To ti urcite nie.. Ale ked tebe nevadi, ze sluzis iba jedno, tak si uz duplom tvrdim prispevok, co som napisala pred tymto...si obycajna... ved sama si to napisala... Ved za par rokov nejaky ten syfilis... ale preco este podpichujes ludi, ked tu aspon 20 ludi napisalo, ze nie si kompletna? Sama vidis, si čupka..

dobra vila

asdga, preco jej neveris? Ja jej verim, lebo takychto vychcanych stetiek je vela...
Ja vsak verim na "Bozie mlyny melu pomaly, ale isto", takze mi to hladi dusu, ze sa jej vsetko raz vrati.
Sisinka, pises, ze o skaredych a nepritazlivych nemas zaujem, si fakt inteligentna...
u muzoch plati zas, ze hladaju inteligentnu a pritazlivu... stetku ako ty na rozkladanie noh, moze dostat kazdy, kto sa chce iba zahrat :).
Ja by som ta tak chcela mat tu pri sebe, jednu ti taku vylepit, ze by si stena dala druhu... Je cudne, ze pisem taketo, keby si poznala, aka som kludaska...ale pre teba by som sa toho vzdala..lebo ja fakt nemusim taketo K....

romanticka

Preco s nim nezacnes zit,neotehotnies s nim?Potom budeme moct mat sex stale,ak odstranite jeho manzelku,tak to mozeta robit 24hodin denne alebo Vy to uz robite 24hodin denne?

romanticka

ZO SLOVNIKOM :-) chichi no pravopis by trebalo precivcit alebo V POSTELY :-)
Sebavedoma kocka,sexuchtiva,uspokojena zenatym muzom,sen kazdeho muza :-)

sisinkaa

asdga velmi inteligentne napisane, pomahal si si zo slovnikom??? Ved ja vlastne nepotrebujem aby si mi nieco veril tak skoda pismenok.. Ale ktovie ci by si aj ty nepodlahol??? Ale o skaredych a nepritazlivych nemam zaujem :D sorry