problemy s priatelom

Príspevok v téme: problemy s priatelom
zuzka0609

dobry den.zijem s priatelom v podnajme,pozname sa rok aj tri mesiace,ja mam 36,on34.neviem ci je problem vo mne,alebo v nom,ale je to stale horsie,pohadame sa kazdy tyzden,pre take veci,hlavne pre peniaze.on mi vycita kazdu druhu vec,co kupim,nechodim minat peniaze na hluposti,iba na domacnost,hlavne do kuchyne.nas mesacny rozpocet nieje velky,ale snazime sa vyzit,aj nieco odlozit,lenze jemu vadi ked kupim salamu za 1€,aleb maso na obed.a zacne sa to tak,ze poviem mu ze som uvarila npr.gulas s knedlou,najprv je dobre,ale o dve minuty uz zacne,naco si zase robila maso,zbytocne si minula dalsie peniaze,takto nikdy nevyzijeme,minies kazdu korunu co mame....atd...a uz je ofucany,vobec sa somnou nebavi,ani neje nic co som spravila.neviem si s nim dat rady.vela krat som mu navrhla,ze ked to ja neviem,aaby on hospodaril s peniazmi a staral sa o domacnost.ale to nie.nieje samostatny,este aj na postu musim ist s nim,lebo nevie vypisat sek.poradte mi,ako nanho,lebo uz som zufala z jeho chovania. dakujem.

beskyd

uboziak, nielen ze nevie poriadne zabezpecit rodinu ale este aj frfle. niekedy je to az srandovne ako ludia absolutne nemaju nad sebou nadhlad a sebareflexiu. keby som zarabal 5 korun a este by mi zenska bola ochotna varit a zit so mnou tak jej klacim pri nohach asi:)

zuzka0609

help:dala som si vsetko co mu chcem,na papier,tak mu to aj dam,nemam inu moznost.tento tyzden sa nevidame,chodi neskoro vecer domov z roboty,a ja skoro vstavam. casto sa bavievam s jeho svagrinou o nom,pozna ho dlhsie ako ja,a zistuje ze ho vobec nepozna.jej muz,jeho brat sa s nim snazi vychadzat,pretoze medzi nimi tiez casto vznikali hadky,a to len preto,ze ten moj si stale stal za svojim a nepripustil si v ziadnom pripade chybu.tak ho starsi brat nechal v tom,len aby bol pokoj v rodine.no a teraz tie jeho vrtochy znasam ja.

zuzka0609

help:uvedomujem si to.a nechcem tak zit,nebudem mu nic take hovorit,vyskusam ho,ako vezme moj navrh,a ked to zamietne hned,nemam dalej o com debatovat s nim.ja som dost kludny clovek,aspon som bola kym nam nezacali taketo problemy.je moj problem,ze sa neviem prejavit navonok,vsetko dusim v sebe..aj ked sa to trosku zlepsilo,robim krik s nim,a vtedy sa on vezme a ide prec.co ma este viac vytaca.on vie,ze ma to nasere este viac,aj tak to spravi.

Help

Viac ma on......snazi sa ta drzat v sachu.
Tomu sa sloboda nehovori.....
To nie su normalne hranice vztahu.
Je fajn,ze si to uvedomujes a snazis s tym nieco robit.....
Je to psychicke tyranie ci si to uvedomujes alebo nie.

zuzka0609

help:inak,ja si tak niekedy aj pripadam,on si stale mysli,ze keby mi dal do ruk vsetky peniaze co mame,miniem ich za tyzden a dovi....ze som nezodpovedna k peniazom,vycital mi,ze mam kolko rokov a nemam nic usetrene,ze sme vsetky peniaze prejedli s rodinou..a taketo hovadiny.ale...on ma auto,na ktore si vzal pozicku,a okrem toho nema nic tak ako ja,vlstne ma,mesacne plati este pozicku skoro 7tis.sk...tak kto ma viac?

zuzka0609

oleole:a neostava mi nic ine,len skusit to co mi tu radi ini...a bud to zaberie alebo to ukoncime.ale on to nebude mat potom lahke,lebo sa nevie o seba postarat.

zuzka0609

oleole:vyznieva to tak?nechcem ho obhajovat,rozumieme si vo vela veciach,aj v sexe....ale tieto jeho ulety ked sa nasere kolko som minula v obchode, neostane nam nic,lebo vsetko miniem ja...to ma vytaca,ale on je ako taky zadubenec,nepovoli.

zuzka0609

doubledog:nekaslem na to,musela som odbehnut na chvilku....chcem to riesit,a viem ze si budem musiet poradit sama,som vam vdacna za kazdy prispevok co mi pisete,to potrebujem..podporit.od pondelku nejedol nic co som uvarila,je iba chlieb neviem s cim,ale to je jeho problem.a nic mu nebudem varit,ani robit poskoka,aj riad som si umyla iba po sebe,jeho som tam nechala uz vcera.co ine mam este spravit?

zuzka0609

sway:prijmy mame skoro rovnake,uz som to ratala,mne by vystalo na zivobytie viac ako jemu,ak nebude suhlasit s mojim navrhom,ze mu prenecham dalsi tyzden na to,aby sa sam postaral o chod domacnosti,ked to vie lepsie ako ja,potom mu navrhnem aj taketo riesenie.