Syoss-co na to hovorite.....

ellie

pre mna syoss urcite nie.. pred pol rokom som mala ten ruzovy sampon aj kondicioner a asi po dvoch tyzdnoch sa mi zacali tvorit neskutocne lupiny.. trvalo mi asi 4 mesiace, kym som sa ich zbavila uplne.. ja som ho vlastne zacala pouzivat len kvoli tomu, ze reklama znela lakavo, no vypomstilo sa mi to.. odvtedy som presla na podla mna kvalitnejsie znacky.. btw aj kamaratka mala syoss, konkretne volume - tiez nebola spokojna, vraj mala dost vysusene vlasy..

SlaveGirl

sasia : ja si vlasy žehlim a mala som ich dost zničene ale vidim tak určity rozdiel teraz neisu take ako slama ale pekne jemnéé

puživam ten Syoss s ružovym pružkom akorat šampon mam teraz s červeným

SlaveGirl

Ja mám šampon,condicioner aj ten spred do vláskou a som spokojná vlásky su jemne dobre sa razčesavaju a tvaruju =D

džanana

tak ja som si kupila sampon aj kondicioner na objem a urobili sa mi po hlave take vyrazky ze az, nemohla som to vydrzat, sampon nevyhovoval ani mame a ani kamaratke..tak skoncil v zachode. ja mam zlu skusenost, i ked pekne vonia, ale to je cele pre mna. syoss uz nikdy :)

sasia

a ma niekto skusenosti s ochrannym serom na vlasy Syoss??? mal by chranit vlasy az do teploty 200 stupnov.. naozaj po nom nesu poskodene,ani znicene??????????

[zruseny12]

...ja som si teraz kupila PENOVE TUZIDLO na vlasy...podobne ako DEEE mam velmi jemne vlasy,takze tiez nejak necakam zazraky,ale aspon trochu dufam,ze to pomoze...

Deee

Mam sampon na objem, som s nim spokojna,
mam velmi jemne vlasy, takze zazraky neocakavam nikdy, ale tento samponik je celkom slusny a pekne vonia