Uzka partnerka???

Príspevok v téme: Uzka partnerka???
johnyzufal

Caute.S priatelkou mame problem,ze ked sme sa pokusali o sex,tak nam to akosi neslo.Proste som do nej nemohol vojst.Ona hovori,ze je uvolnena aj vsetko,ale ze jej tam proste vobec nechce ist.Uz z toho zaciname byt na nervy.Hlavne na nej je vidno,ze ju to trapi lebo si mysli,ze je v nej chyba :(
Co myslite cim to moze byt?
Je priliz uzka?
Ma niekto podobnu skusenost??
Ako by sa to dalo vyriesit?
Prosiiim,pomozte!

prdka...

tak ja mám 47 kg..som štíhla, panna nie som už dáááááávno...ale som úzka...Ak mám priateľa, ktorý je trolinku pri sebe, tak je to ťažšie. Mám úzku panvu a ani nohy neviem až tak roztiahnuť, aby sam objala s nimi partnera..potom len zozadu je to fajn. Ale akonáhle mám partnera, ktorý je štíhly, je všetko OK

prdka

tak ja mám 47 kg..som štíhla, panna nie som už dáááááávno...ale som úzka...Ak mám priateľa, ktorý je trolinku pri sebe, tak je to ťažšie. Mám úzku panvu a ani nohy neviem až tak roztiahnuť, aby sam objala s nimi partnera..potom len zozadu je to fajn. Ale akonáhle mám partnera, ktorý je štíhly, je všetko OK

aluska1

ako vies ze si sa tej blane nedopracoval?blana je 1-2 cm od vchodu a su baby ktorym musia chirurgicky blanu narezat, pretoze sa neda pretrhnut

johnyzufal

Ano je...
Ale ako pocitali sme s tym,ze to bude prvykrat tazsie,ale aj druhy,treti a stvrty?
Hovorila,ze ta bolest sa aj da vydrzat,ale vobec nikam to nevedie bo ze sa jej tam ani nepohne dalej...

johnyzufal

No,mozno to bude tym...
Uvidime...ale naposledy ked sme to skusali tak som ju dokonca natrhol.tak snad to uz nabuduce bude lepsie!