Je podla vas meno Tereza pekne?

acic16

ja osobne by som nedala dcere meno po sebe...budete sa mylit ked was oslovia...ale to je twoja wolba ja dawam iba radu :D

brieta

Jasne Terezka je krasne meno ! Predstav si male dievcatko v perinke ,ruzova ciapocka a povies...tak toto je nasa Terezka ! Super nie? Mam kolegynu Terezu a volame ju Terka alebo Tereza,nemam pocit ze by to znelo nejak drsne,je to v pohode meno.

slavina

Tak ja budem o pár dní rodiť,neviem či budem mať chlapca,alebo dievčatko,ale mená sme vybrali takéto : Martin, Terezka ,myslím si,že je to krásne meno a myslím si,že aj Terézia je pekné-hlavne je to oficiálny vzor toho mena,takže ani proti tomu nič nemám...

ejuja

My mame tiez v rodine Terezku a rozpravame jej Teri, Terinka ale ked sme nahnevani tak aj Tereza. Podla mna je to pekne meno...

sun08

Pekne meno.Tereza,Teri.
Terka davali kravickam,kozickam:)ale neva,mne sa stalo,ze moje meno na ulici jeden pan volal po psikovi.Aj tak si myslim,ze je naadhernee:)

latysha

Tereza je nádherné meno. Mne sa veľmi páči. A na druhej strane, vždy sa nájdu ľudia, ktorým niektoré mená "nevoňajú" a iným sa páčia. Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. No ja som za všetkými desiatimi... :)

dallli

moja priatelka sa vola teereza a veru nie je s tym spokojna. Tvrdi mi, ze sa citi s tymto menom ako nejaka chudera, co je dobra na upratovanie, charitu....apod