Vtah na dialku

Príspevok v téme: Vtah na dialku
puxmen

Chcel by som aby ste mi niekto poradili. Mam priatelku ktoru nadovsetko milujem a bol by som ochotny dat za nu aj zivot ale je to vztah na dialku malokedy sa vidime a uz aj malokedy sme v kontakte cez telefon alebo internet. na zaciatku nas vztah ked sa rozbiehal bol som najstastnejsi clovek na svete bol som sialene do nej zblazneny ale urobil som chybu klamal som jej v nejakych veciach ;( a posledne 3 mesiace to ide vsetko dole vodou :( vobec ma nerespektuje chodi si kde chce zaneviera namna citim ako keby ma nelubila ;( z coho mi je moc smutno ;( prosim poradte mi ako mam na nu zabudnut bez ujmi na zdravi lebo ja uz fakt ze nevladzem snazim sa aby vsetko bolo co najlepsie ale s nou sa to uz neda :( Dakujem

mnamka257

pozri tvoja priatelka asi uz nedokaze na teba cakat.musis pochopit ze je to tazke pre nu pokial nevie zit bez frajera ktory by bol pri nej a s ktorym by sa mohla kedykolvek stretnut.pretoze ani telefonat ani nic nenahradi osobne stretnutia.a mozno ti ani nedoveruje a mysli si ze tam niekoho mas kedze si ju uz raz vazne oklamal.takze chod do spolocnosti, stretavaj sa s priatelmi a snaz sa cely den nieco robit aby si nemal cas na nu mysliet.a nesnaz saa za kazdu cenu najst si novu priatelku, len za to aby si na nu zabudol.maj otvorene oci a niekto do koho sa zalubis pride sam...drzim palce...