Bolesť koreňa penisu, opuch

Príspevok v téme: Bolesť koreňa penisu, opuch
Kajman

Zdravim vas všetkých, mam jeden problém, mal som sex s priatelkou, a na druhý deň, som dostal bolesť niekde na ľavej strane tesne nad koreňom penisa .. pri dotyku to zabolelo, bolo tam citit akoby tam bol sval presílený alebo tak... ta bolesť odtial prechadzala az ku koreňu žaluda.. po par dnoch to zmizlo - tá bolesť nad koreňom, bolí ma už len koreň penisu, neviete čím to môže byť? je potrebne navštíviť lekára ? skušal som sex znova, a po sexe som mal troška spuchnutý penis.. ale žiadne modriny ani nič podobne .. viete poradiť ? čo mam robiť ? prejde to samo ?

Kajman

to sa mi teda uľavilo ... Takže ako som mal v pláne zajtra ani k urologovi nepojdem, kedže to prejde samo ...počkám zo dva - tri dni a potom sa uvidí .. Jednoznačne ako si povedal ked bol stoporený sa dosť ohol, ale bolesť prišla až na druhy deň, v ten den som vobec nič večer nepociťoval... je to nepríjemné neprajem to nikomu :) Len ma dnes vyľakal taký miernejší opuch po pravej strane penisu, kedže som to nemohol vydržať, a sexoval som aj včera :)