Hodgkinova choroba

AAANDY

Myslím si že nie lebo ani mojej dcérke sa v krvnom obraze nič neukázalo že niečo také má.všetky vysledky mala v poriadku.ale keď aj niečo také máš treba ísť k lekárovi opuchnú uzliny na krku a potom na celom tele.ja som svojej dcérke dávala potom hubu reishi je to super liek na rakovinu a iné choroby.keby si niečo chcel vedieť napíš na andreafuleova@azet.sk

agama

myslím si, že toto nebude Hodgkinova choroba... ja som takúto hrču tiež raz mala... na predlaktí, tiež mi to museli vybrať a nález negatívny. zájdi s tou hrčou na stehne k lekárovi... držím palce

milan111

Diki za info...ja nemam zvacsenu uzlinu na krku ale na stehne akoby taku stvrdnutu hrcu alebo co a ked to silnejsie stlacim zaboli to...ale krv obraz mam OK...z ruky my nieco podobne vybrali ale nalez bol negativny

agama

zvýšená sedimentácia erytrocytov, mierna anémia a leukocytóza...

príznaky Hodgkinovej choroby - zväčšujúce sa uzliny zvyčajne len na jednej strane krku, uzliny sú pri vyšetrení nebolestivé a pohyblivé. Súčasťou môže byť horúčka, nočné potenie, únava, svrbenie tela, nechutenstvo, bledý vzhľad, chudnutie bez príčiny...

ak máš príznaky, hlavne tie uzliny, treba ísť na vyšetrenie a najlepšie by bolo urobiť aj histologické vyšetrenie... držím palce...

tiež som mala menšie podozrenie, pred troma rokmi ale našťastie to dopadlo dobre, mne sa totiž urobila iba tá uzlina na jednej strane krku, ostatné príznaky som nemala, pre istotu spravili histologiu a dopadlo to dobre...

držím ti palce