sex po UPT

kvietok23

ale ako si si uz mohla vsimnut, tak ailing o tom asi velmi hovorit nechce a tym ze ju tu budes hned odsudzovat sa k nicomu nedostanes...

agama

kvietok, nemám dôvod si zakladať novú tému, mne sa zdá celkom vhodné, hovoriť so ženou, ktorá sa tak rozhodla aj o tom, že mohlo byť iné riešenie, aspon je šanca, že sa tomu v budúcnosti vyvaruje

kvietok23

no to je pekne, ale na to sa ta tu nikto nepytal...zaloz si vlastnu temu ak tu chces pisat o tomto, pretoze tato tema je o niecom inom...

agama

preto mám potrebu to sem vypisovať, lebo som minulý týždeň podporila akciu Deň počatého dieťaťa, ktorý bol 25.3.

ailing

Kvietok123, dakujem za radu :) nie ze sa mi nechce ist za lekarom, ale nie som v europe a tu maju v spojeni s tymito vecami ine postupy, co som zbadala uz ked som chodila po vysetreniach a kontrolach, tak som chcela pocut "slovensky" pohlad na vec. hoci dozvedela som sa viac nez som sa pytala ;) co uz. ale tebe dakujem:)

ailing

Dobre, vsak ked ty si sa rozhodla ze to bolo tak, ako si ty myslis, tak to bolo tak. Skutocne nechapem, preco potrebujes obvinit cudzieho cloveka z niecoho, o com ani nevies, preco sa stalo. Vies mi povedat preco toto tu potrebujes vypisovat?

kvietok23

aj ked ja s potratmi nesuhlasim, ale mila agama, my tu nie sme na to, aby sme hodnotili toho kto kladie otazku, ale aby sme mu na nu odpovedali. ailing sa nieco pytala a prva tvoja reakcia bola uplne odveci a vobec si jej neodpovedala na to co sa pytala. svoje sukromne nazory si mozes nechat pre seba, ak tym mas urazat niekoho ineho, popripade tu vyvolavat hadky.

ailing, najlepsie by bolo poradit sa o tom s lekarom, alebo ak sa ti za nim nechce zajst, tak mozno radsej sa riadit tym pravidlom, ze sex az po menstruacii. pre istotu...lebo nikdy nevies...a radsej tyzden pockat do menstruacie, ako ptoom nedajboze schytat nejaku infekciu a cakat so sexom dalsie tri tyzdne :)))

agama

:-)) dík za želanie, ja mám krásny vzťah už 4 roky , takže si nemusíš robiť starosti...

hej, samozrejme, ja to rešpektujem, každý sme iný... niekomu vadí, že zabil svoje dieťa a niekomu nie...niekto to berie ako životnú tragédiu a niekto nie...

respect

ailing

Agama, vobec si to nezasluzis, ale este poslednykrat na teba zareagujem: bola som v 8tt, ak si taka mudra tak iste vies ze vtedy uz okrem ineho na Sono vselico vidiet. A moj zdravotny stav sa da hodnotit po cely cas, ako iste vies.
A nie je to hlavna dilema ktoru riesim HNED pretoze som uz 4. tyzden po.
Neviem co tebe vadi na tom, ak ja mam napriek tomu co sa stalo chut sa milovat s mojim partnerom. Mame normalny pekny vztah a milovanie je jeho sucastou. Snad aj ty raz nieco take zazijes.
A rucat sa nebudem, pretoze to nemam vo zvyku, v zivote sa mozu stat aj ovela horsie veci nez prerusene tehotenstvo, pre mna toto nie je dovod na vzdavanie sa svojho zivota. Neviem preco je tak tazke akceptovat ze kazdy sme iny.

agama

ailing: mám sa ti predstaviť a povedať presnú adresu aby si nemala pocit, že sa navážam pod rúškou anonymity?

nikto neočakáva, že sa zrútiš /ja by som sa/, ale tak hneď po UPT sexovať a riešiť ako hlavnú dilemu to kedy to je už možné sa mi zdá od veci...

a pokiaľ to bola miniinterupcia ako píšeš, tak pochybujem, že to bolo kvôli zdravotným problémom dieťaťa...
ale ok...