strojcek na zuby

jajkafr

lost
napr. ja som mala strojček na horných zuboch asi rok a pol a za ten čas sa mi nič neodpojilo, neodlepilo ani nezlomilo a to som jedla všetko aj oriešky a žuvala žuvačky čo je inak zakázané :) ale poznám ľudí, ktorí chodili k zubárovi aj každý druhý týždeň kvôli tomu, že sa im odlepila kladka, zlomil oblúk, ale mne ani mojej sestre sa to nestalo ... takže sa nemusíš báť :)

barbinka

lost: tak mne to celkom rýchlo ubehlo. Spodný mám už rok a pol a horný rok. Ale ešte sa ho nechystá dať tuším dole. Len ja už teraz si ani neuvedomujem, že ho mám, už som si na neho dosť zvykla.

lost

ajeje... no podobnu smolu mavam aj ja obcas, tak mam sa na co tesit :D

tak ale.. snad ten 1 az 1.5 roka ubehne rychlo, este uvidim co mi povie a ako bude postupovat :)

barbinka

lost: no áno, prekážalo, ale proste nejako som si to tam vždy zasúvala prstami ako sa dalo. neskôr som si už zvykla. Ale ja mám na toto smolu troška. Lebo tiež sa mi stalo naposledy, že 18.12. som bola na doťahovaní drôtikov. od 22.12. do nejakého 9.1. mala dovolenku, no a mne sa drôtik odpojil 23.12. Takže paráda.

barbinka

lost: neviem, čo myslíš pod pojmom, že sa ti pokazí :-DDD ...lebo môže ti niečo odpadnúť, drôtik odpojiť.... ale tak ja keď som bola dva týždne v lete v chorvátsku a odpojila sa mi kocečka hneď v druhý deň dovolenky, tak som proste musela počkať dokým sa vrátim z dovolenky.

lost

jaj tak... no 6 tyzdne je celkom fajn... tak casto ako 2 tyzdne, tak to je uz zle, inac co sa stane ak budem niekde na pusti a pokazi sa strojcek? :)

barbinka

lost: ja chodím pravideľne každých 6 týždňov. jedine, keď sa mi drôtik odpojí, alebo niečo odpadne, tak musím prísť, čo najskôr.