Pracovny pohovor - 5 dobrych a zlych vlastnosti

sierra

Ivka, ucitelka vam poradila hluposti, pretoze vsetko, co povies, ich ma presvedcit, preco prijat teba a len teba, ze nevies tancovat je vlastnost? Skor by som sa priklanala k tomu, co napisal lost. Ako zlu vlastnost treba povedat nieco, co je prave naopak, dobre - som perfekcionista.

Ivka23

Nám na personálnom manažmente učitelka radila aby sme povedali niečo také čím ich odrovnáme alebo čo nesúvisí vôbec s tou prácou. Napríkla: zlá vlastnosť : Nikdy som sa nenaučila poriadne tancovať.
ak ideš napríklad na post predavačky- som žiarlivá(vôbec to stým nesúvisí)

lost

asi by som povedal ze:
zle
1. neviem prestat pracovat
2. musim dokoncit rozpracovane veci aj keby traktory padali
3. nemam rad ak je niekto na poschodi lepsi
4. pomaly sa rozbieham, ale udrzim si zotrvacnost ako vlak
5. mam priliz vela dobrych vlastnosti na to aby to bola pravda

dobre:
1. nadsenie pre pracu
2. vytrvalost v praci
3. sutazivost k dosiahnutiu lepsich vysledkov ako kolegovia
4. som ochotny cestovat do prace
5.

ale lepsie by to bolo, ak by sa vedelo aka je to praca a co sa vyzaduje, potom je idealne poskladat vtipne, trefne, unikatne odpovede...
zopar tipov je tu:
www.jobbankusa.com

podla mna ide o to, aby si ta zapamatali a tym padom mas vacsiu sancu..
ked im tam pride 100, 200 alebo 500 ludi, tak to sance zvysi jednoznacne :)
ale zase neprehanat, nejde o to povedat ze "ja som ten perfektny", alebo povedat prave taky dovod, aky nikto iny nepovie :)

Namiesto: "potrebujem pracu" alebo "chcem pre vas usilovne pracovat" by som asi povedal ze "ja mam to, co je potrebne pre vyriesenie problemov v tejto praci" alebo nieco podobne..
neviem ako to perfektne prelozit, ale tkato to znie celkom dobre: "I have what it takes to solve problems and do the job."

* "Never miss deadlines."
* "Bring order to chaos."
* "Good sense of humor."
* "Great attention to detail."