Po vysadeni HAK

jankaaaaaaaaa

lili: necuduj sa ze sa ti zaccali tvorit vyrazky, ked si brala chloe 3,5 roka. tato hak je presne proti vyrazkam ale po roku maximalne po roku a pol!!! sa ma zmenit za slabsiu .. a nie brat vkuse tak dlho taku silnu hak. to by tvoj gyn. mal vediet

[zruseny13]

opalka
yam som si nekupila, len nejaké vitamíny na posilnenie imunity v lekárni nič moc, viem... ale ten yam som akosi nemohla zohnať vtedy
menzes som chválabohu dostala presne na deň a ešte ani raz mi nemeškal
keď som začala brať HAK tiež som schudla cca 4 kg a teraz po vysadení som začala priberať tak neviem :(
aj vyrážky sa mi robia na chrbta čo som nikdy nemala a na tvári - na čele sa mi porobili a tom som pred užívaním a ani počas brania HAK nikdy nemala

opalka

no, pravdu ti poviem, ze ani nie
ale vysvetlila som si to tak, ze ked vysadis HAK, tak si este nejaky cas ,zo 3 mesiace pod je vplyvom,kym sa tie hormony nejak radiaklnejsie nevyplavia.....
tak snad uz zacnem chudnut,aj som zacala cvicit, aj nejak upravila stravu,tak prve 1 kg je dole....
YAM mi hlavne pomohol udrazt plet v dobrom stave, a menzes na cas, snad sa podpise coskoro aj pod to chudnutie
lilli - ty uzivas nieco take ako YAM?

opalka

no baby, ja tak isto, aj s pletou,aj pribratim, a to som bola z tych stastnych,co pocas uzivania nepribrali,dokonca som dala zo 2 kg dole
jaaaaaaaaaj, co uz, mne pomaha ten yam,len treba byt trpezlivy
leus -odkial sa ti podarilo objednat yam? ked som ja zhanala,nebol nikde na "skladoch"

[zruseny13]

brala som chloe 3,5 roka a vysadila som 17. marca asi do mesiaca som pribrala cca 3kg ktoré nejdú dole, pleť sa mi zhoršila až teraz ale isto to je tým

opalka

leus - tiez som brala 3 mesaice YAM - pomohl velmi, mam aj jedno balenie na predaj, hoci som ho otvorila, lebo kamoska chcela par tabliet na skusku a potom si to rozmyslela,ale je kompletne.Ak by si chcela.
Brala som aj DonQui, ci akos a to vola, myslim, ze mi to dost pomohlo, uvidime, co bude dalej
a aku HAK si uzivala?