Solárium

slečnaAa

ahoj chcela by som sa opytat na kolko minut mam ist do solaria ked chcem byt na 5 krat krasne opalena :) dakujem za normalnu odpoved .

sun08

solarka su rozne.clovek,kt.tam pracuje ta obsluzi,vysvetli.ma to v naplni,niekedy si hadzes zetony,niekedy ti to spusta osluha,atd.
normalne ti to vysvetlia,len pre istotu povedz,ze ides prvykrat.

ZuzuliQ

aojiky baby pjosim chcela by som sa na niečo opytat .. ja idem prvy krat do solarka a absolutne neviem ako to prebieha , ked už budem pripavena tak mam prosto ist don a ono sa to zatvori samo či?...pjosim ktora z vas by mi to vysvetlila ?? :d nie žeby som bola nejake reťo awe istota :D ..diky moc

ewinka

Jajka...
do solárka chodim dvakrat za tyzden, lebo chcem teraz chytit poriadne farbu, po case, ked uz budes opalena... poriadne.. staci raz za tyzden, a po takej 3. 4. navsteve vidno... opalenie,,
a este taka rada, pred tym ako ides, si urob peeleng, pred a po solárku sa aspon 2 hodinky nesprchuj, tak...papa zatial...

Jajka11892

ewinka

Ďakujem konečne nejaká normálna odpoveď. :)Mozem sa este spýtať ako často chodíš do solária a po kolkých návštevách vidno že máš opálenú pokožku? Mňa opaluje pomerne rýchlo a do hneda :) Do soárka idem teraz prvý krát ale chcem to vyskúšať

ewinka

Ahoj, chodím do solárka pravidelne - neprehanam to, a mam velmi dobru plet aj pokozku... pred tym,nez som zacala chodit som mala take male vyrazky po chrbte, ale teraz je pekny, opaleny hnedy bez vyrazok.... pravda je taka..., ze: V DNESNEJ DOBE SKODI VSETKO, TAKISTO AJ TO SLNKO CO NAM SVIETI A SA OPALUJEME.. SAMOOPALOVACI KREM POKIAL SI NENANESIES ROVNOMERNE NA CELE TELO,DOST HLUPO TO VYZERA,,,POKIAL CHODIS DO SOLARIA, O POKOZKU SA PEKNE STARAS... JE TO V POHODE...
P.S. už ste vsetci trápni tí, co nadávate do soláriíí... chodte do tej miestonosti kde preberaju svoju váhu, cigarety,alkhol, takisto je to skodlive.. dovidenia a dopocutia.. a nikoho nazor ma nezaujima :P

Jajka11892

No ja mam trosku jazvicky tak sa teraz dost obavam nemam ich vela mozno len nejake tri skor som chcela aby mi vysusilo vyrazky. A chcem sa ta este opytat ze ci ty chodis do solarka a ak ano tak asi kolko krat tam musim ist aby sa mi aj pokozka opalila do hneda :)

vypsana_fixa

ahoj, ja som citala...ze ano,vysusuje vyrazky... plet celkovo ... ale pokial mas jazvicky.co niektore baby rieisa ze sa opaluju ze zhnedne koza a takisto bude menej viditelnych jazviciek alebo aj solarkom tak prave naopak...jazvy sa tym len zviditelnia...