Objem vlasov

Príspevok v téme: Objem vlasov
rituška

poradíte mi niečo na objem? mám vlasy asi do polovice chrbtu, žial strih do postupna sa mi vobec nehodí, takže ich mám zarovnané, no hore ich mám strašne splastnuté a tak od polovice dlžky mám zas objemnejšie, nejaký dobrý šampón alebo niečo mi neviete poradiť?požívam iba od lorealu tužidlo na objem, ale to vydrží tak 2-3 hodky a potom mi to opať padne

Candywoman

Rituska, mas vtipnu prezyvku:-) Mne velmi pomohlo na objem vlasov a celkovo na zosilnenie vlasov pravidelne pouzivaniu samponu Posejvlas s ligurcekom zo Sibircanky. Je to vyborna vecicka, primarne proti vypadavaniu vlasov, ale pri pravidelnom pouzivani su vlasy objemnejsie a pevnejsie. Vyskusaj a potom napis, ako sa ti to pozdava. Myslim, ze neolutujes;-)

vendulka55

Ja by som na tvojom mieste skúsila niečo kvalitné ako za salónu zo stylingovej rady. Nejaký sprej na objem od korienkov alebo tak. Minule som objednávala takýto sprej od Matrix za super cenu 6eur niečo. Skús pozrieť tu -odkaz odstránený-

timotejka

mne celkovo pomoze ked si na tri mesiace nasadim hocijaky vitaminovy doplnok na vlasy, posledny co som skusala bola donnahair a vlasy celkovo sa zmenia k lepsiemu a vzdy aj dost zhustnu

mam56-little B.

I will tread on you like the ants. I am the King and I live in Europe.
It´s the end of your philosophy. We will destroy you, we will use everything to catch you.
I personally will destroy your philosophy!!!!
I am the KING, because I have won.
I will win.
I hate you and I fu.. you all.
You are off.
I AM.
Confirmed. You are the children of the D.

mam56-little B.

Tak, aby ste vedeli pravdu. Už mi stačilo. Teraz sa do vojny pripájam aj JA. Ja nie som nikto. Ja nie som ani blázon.
Teraz pošlem všetkých svojich duchovných kamarátov proti tým, ktorí nás ohrozili, nás Európu. JA som tu s vami. Ja som tiež, momentálne, len človek.
Tak toto si nemali dovoliť!!!! Teraz zasiahnem aj JA.
Prek.ínam ich všetkých. Teraz sa po.erú.
Nie, netáram žiadne koko.iny. Teraz majú u česť so MNOU.
Budú zničení, ani prach z nich nezostane.
Ja vám ukážem, čo je to duchovný svet. Akú má moc.
Smola, ale tentokrát pre vás. Vy barbari, neerudovaní, stupídni.
Uvidíte, čo bude. Nechajte sa prekvapiť.
You´ll see, soon - Uvidíte skoro. Aj moja láska k vám príde, vy špiny, od.orné. I HATE YOU, You f....
Stačilo mi!!!!
www.youtube.com
Mňa raz bude uznávať každý, nevynucujem si to, ani po tom netúžim, nemajte obavy. Mám všetko, čo si len zamaniem.
TERAZ je OFF. It´s time to set this world on fire.
Uvidíte, čo znamená slovo kráľa. Ja som vyhral. Ja som kráľ.

dagmar12

vyskúšaj bamboo volume z pevonie :) ja mám vlasy trocha pod plecia, ale velmi riedke a toto je asi jediný prípravok, ktorý mi spraví objem

elsa 5.5

ahoj,ja už som toho tiež vyskúšala a čo mi pomohlo najviac od loreal sprej nie tužidlo sprej,šampón jedine od vichy na objem vlasov,skôr ten fixačný sprej ale zasa nie veľa aby sa ti vlasy nezlepili