Som zúfalý ....

Príspevok v téme: Som zúfalý ....
need help

Mám 18r. a mám dosť problémov ktoré som už mal riešiť dávnejšie :/ . Asi keď som mal 15r. sa mi na spodnej strne žaľuďa obajavili biele bodky (po čítani ná fóre si myslím že sú to : fordycespots). bolo mi to neprijemné ale neriešil som to u žiadneho doktora :/ . Po dlhšej dobre bodky nemiznú a v poslednej dobe sa to začalo zhoršovať- pred 3 mesiacami sa mi okraje predkožky začali zhrubšovať až tatoľko že žaľuď nemožem dostať(prevliecť) cez ňu. A teraz dokonca pred 2 dňami sa mi na vršku žaľuďa pri otvore objavil fľak. Vyzerá ako modrina a má tvar a veľkosť ako necht malíčka.

Pohlavný styk som ešte nemal , masturbujem často a pravidelne .

Mám už z toho fakt DEBKU :((((
U urológa som nebol pretože sa hambím. (ale asi to už odkladať nemožem :/ )
ale rád by som to riešil bez neho .

Prosím poraďte či to je niaka choroba s viacerimi príznakmi alebo niečo ???....
PLS niaky odborník nech sa vyjadrí :(

fakt som už zúfalýý ....

leeerka

ja mam tiez v poslednom case ten pocit, ze tu uz ani diskutujuci nepomahaju, ale len zosmiesnuju .....
need help, ja ti poradit neviem,ale urcite navstevu lekara neodkladaj,moze to byt casom len horsie ... a ak sa bojis alebo hanbis, tak sa prekonaj ...

llek

denz, tvoje rady maju vzdy hodnotu zlata, to teda fakt, az na to, ze ludia, co tu hladaju pomoc o tvoje rady-do zahrady velmi nestoja a nestoja ani o zosmiesnovanie. Need help ma problem, ktory ho trapi a urcite nechce byt zosmiesnovany.
Need help - podla mna by ti mozno poradil skor kozny lekar, lebo fordyce spots (neviem, ci ide v tvojom pripade o to, ale asi si uz patral po tom co to asi je) je problem nie urologicky ale viac kozny, problem mazovych zliaz.Ak by sa ti to zdalo cudne, tak kozny lekar sa odborne vola dermatovenerolog, teda lekar, co sa stara o ochorenia koze a pohlavnych organov (lebo koža pokryva aj tieto organy. Som presvedcena, ze to bude skor pre koziara. Hanbu daj bokom, mas problem, tak ho ries, lekari su aj na to aby riesili aj intimne problemy.