Tmavohnedá farba na vlasy

Príspevok v téme: Tmavohnedá farba na vlasy
barvička

Ahoj baby, potrebujem poradit. Hladam sýtu, tmavohnedú farbu. Čo najtmavšiu ale HNEDU, nie ciernu! Jednoducho chcem mať čo najtmavšie vlasy ale v TEPLOM podtóne.

Rozmyšľam nad Wellou(taky oranžovy obal, neviem presny nazov farby) odtien Cacao.Skusal niekto?
Zabudla som napisať,že mam orieškove vlasy.Prirodzene, nefarbane.
Diki=D

gloss

mne sa velmi páčila od castingu tmavá čokoláda krásna tmavá teplá hnedá a vydrží fakt dlho a vlasy sa krásne lesknú

barvička

bola som pozriet v dm wella dark brown a vypredane!asi na nej fakt nieco bude:D
tak pozrem este v 101, no len aby som teda čierna neostala

lenkaa123456

pocitaj s tym, ze hlavne tmave farby chytaju minimalne o stupen tmavsie ako je na obrazku, zvlast na svetlejsich vlasoch.

dadulka123

ahoj. mne sa osvedcila Palette ta 10 minutova. Krásna je zlatá čokoládová. Mne chytá pekne riadne na tmavo, ale na slnku je taka hnedozlata :))

barvička

diki:) no chcela by som niečo trvácne. doteraz som používala prelivy aj palette collor shampoo, ale vždy chytal tmavšie ako na obale.
Ked sme uz pri palette neskusali ste deluxe tmavohnedu? vyzera zaujimavo:)www.palette.sk

Karina

Tvoje poziadavky splnuje presne Pallete Color Shampoo / Tmavo cokoladovy :) sice neviem, ci chces farbu alebo len sampon na niekolko mesiacov, ale principialne to je jedno - urcite je v tom odtieni aj trvala farba :) ale odporucam sampon... Ja ho pouzivam uz asi 2 roky, robi prekrasne odlesky na slniecku takej zmesi od tmavej hnedej az po trosicku bledsiu, vyzera prirodzene a nie je cierny :)