Citim sa zle, obcas dobra nalada, ale tej je fakt malo

Príspevok v téme: Citim sa zle, obcas dobra nalada, ale tej je fakt malo
zuzinka 20

kazdy den mam debku, niekedy sa to zlepsi a citim sa tak normalne, obcas mam aj chvilky ze mam dobru naladu, ale ta je len chvilkova a pominie, a zase sa citim pod psa, neverim si , sebavedomie je nulove, i ked sa snazim sama seba presvedcit ze som fajn baba, tak mi to vzdy nieco skazi..
kedze sa citim blbo, zanedbavam pritelov, lebo na nich nemam naladu, a potom mi je to luto , ze som si to tak vsetko pokaslala..som v takom nestanom kruhu..a uz dlho...prosim zaucinkovali na vas antidepresiva?..a neprejavovali sa vam neziaduce ucinky?

Emilim

Pokial mas len zlu naladu, na to tabletky neber. To uz musis brat cely zivot a tie vedlajsie ucinky su tam velmi zle.

Patrix1103

Ahojte, takisto som za nazor nebrať tabletky , keď tak maximalne nejake doplnky výživy. Takisto mám tú strašne známu diagnózu neurózu , bral som AD asi tri roky ale podla seba. V podstate som tam kde som bol na zaciatku, čiže kolko krát na dne , ale všetko je to len v hlave, treba s tým bojovať, nezostať nečinný a vždy sa treba snažiť aj keď to je ťažké niekedy. Soo good luck :)))

Lieenkaa

netlac do seba ziadnu chemiu, predpokladam, ze si mlada baba, ktora ani nevie preco je nespokojna. ..:-) tak ako vacsina mladeze v dnesnej dobe. vo vsetkom vidime negativa, resp. ziadne vychodiska, ziadnu kvalitnu buducnost...staci,ked sa nad sebou zamyslis a napises si na papier vsetky tvoje pozitivne aj negativne stranky. ale len tie z tvojej hlavy, nenapises tam, ze si leniva len preto, ze to o tebe tvrdi napr mama..a stanov si nejaky ciel, ktory mozes napr do mesiaca splnit..treba mat sny, tuzby a cesty..lebo pravo to dava nasmu zivotu zmysel..cesty k cielu

gar

ja mam depku asi z jednej holky a z mojej zivotospravy jednoducho som sam zo sebou nespokojny a chcem nieco preto robit hlavne prestat fajcit zacat sportovat a myslim si ze to my pomoze a nie uzivat volake antydepresiva, podalsie ak mas niske sebavedomie uvedom sa ci mas priatelou okolo seba,alebo iba takych znamych co si dvihaju svoje vlastne sebavedomie na ukor druhych....co je najvedsia ubohost

mnamka257

ja som mala tiez taketo obdobie a myslim ze teraz mi zacina zase.uz si nepamatam ako som to predtym prekonala.proste som si le uvedomila ze uz je to prec.teraz sa snazim sportovat , travit cas s priatelmi aj ked sa mi niekedy nechce, a pomaha mi aj hudba a dobra knizka.co sa tyka antidepresiv, tie som neuzivala, a pokial mam pravdu povedat tak to ani nemam v plane-zatial, pokial to nie je velmi nevyhnutne...

zuzinke :)

Zuzi, radšej do seba žiadne tabletky nehádž, musíš sa s tým sama popasovať a o to lepšie sa budeš cítiť, že si to sama dokázala. Stačí zmeniť rozmýšľanie. Čo presne ti kazí tú náladu alebo sebavedomie? Možno si stačí len uvedomiť, že je ozaj hlúpe nechať sa ovplyvniť takými faktormi. Ja som bývala úplne taká istá, našla som sa v tomto príspevku. A je úžasné, že ťa kamoši ťahajú von tak sa nenechaj prosiť a bež s nimiiii :))

jaaa

ahoj Zuzi...mne antidepresíva zabrali,mala som všetko na háku,myslím všetky problémy,nepripúšťala som si nič až tak k srdcu...bolo mi fajn,vedľajšie účinky žiadne,ani som nevedela,že niečo beriem.....no a teraz som opäť na dne,AD som už vysadila,ale už nechcem znovu začať brať,predsa každý liek na niečo škodí.............takže depky mám na dennom poriadku

fgf

nezanedbavaj priatelov, oni ti zlepsia naladu...a ako dlho to uz u teba takto je? ak nie viac ako pol roka, tak antidepresiva by som neodporucal..radsej si kazdy den zacvic :) a podla mna si fajn baba, aj ked mam sudit len z tohto prispevku :)