bradavka a nieco na nej

Príspevok v téme: bradavka a nieco na nej
bojim sa

ahoj... uz davnejsie sa mi na lavej bradavke vytvoila taka mala na povrchu da sa povedat hrcka. ignorovala som to,myslela som si,ze je to bradavicka,tych mam vela. Ale vcera som sa na to pozrela a bolo to take zlte a jemne som po tom presla nechtom a vysiel mi z toho hnis a krv. Ostala tam tmavo hneda bodka. Mala som tam normalne dierku. Co je na tom najzvlastnejsie,vobec som to necitila. Tak sa chcem opytat,ze ci to neohola byt nejaka hnisava vyrazka,ktora postupom asu vysla na povrch. Teraz je to hladke,necitit tam nic trvde. Hned po tom,ako mi stamad vysiel hnis,umyla som si to dezinfekcnym mydlom a nasvietila pod bio lampou. Mamke som o tom nehovorila. Bojim sa,ze ma s tym vezme k doktorovi. Mam 16 rokov a bojim sa,ze mam rakovinu :(

vodnarka

zrejme to bola naozaj len vyrazka keby to bolo nieco vaznejsie hnis by ti vytekal aj nadalej sleduj si to ci sa ti tam zas nieco netvori ak hej chod k lekarovi

poradkyna

Nemysli hned na tie najhorsie scenare, myslim,ze je straaaasne mala pravdepodobnost, ze by to nejak suviselo s rakovinou.Par dni pockaj, ako sa to zahoji a ak sa Ti to nebude pozdavat, tak skus zajst doktorovi.Ale myslim, ze to nebude nic vazne, len nejaka vyrazticka na nevhodnom mieste.