Deo crystal mineral

Príspevok v téme: Deo crystal mineral
sharon 55

na jednej stránke som nasla tento výrobok proti poteniu.mozete mi napisat niekto,kto ho pouzíva a aké mate s nim skusenosti a či je skutočne taký super a neskodný ako sa o nom pise na stránke/deo crystal/dakujem
uz dlho hladam niečo učinné na leto čo naozaj učinkuje a zmiernuje potenie...

Dominka

nie je to antiperspirant (zabranujuci poteniu) ale deodorant (zabranujuci rozkladu bakterii a tym typickemu zapachu pri poteni). Mam ho doma, celkom fajn.

stano056

ja som si kupil teraz nejaky produkt deocrystal zo stranky deocrystal.sk asi je to co spominal mikino za 8.99 je fakt dobry

evka001

Ináč deo potenie nemá zmierňovať,ma eliminovať pach,čo aj robí,potenie je zdravé,potit sa musíte,vylucujete zle látky z tela.. je to lepšie,ako používať gulickove deodoranty plné chémie,spôsobujú rakovinu v prsnikoch a zlazach pod pazuchou,len sa o tom malo píše,lebo biznis je biznis

Evka001

Ahoj je skutočne super deocrystal,môj otec sa strašne potí,má cukrovku,crystal mu pomáha, necítiť pot od neho,je spokojný:):):)mám ho od deocrystal zo ziliny

mikino

ja mam deocrystal je to super vecicka..odporucam je to na deocrystal.sk a maju ho za 8.99 co som porozvnaval ceny..tak najlepsia a poslu ho zdarma