Dieta a cesnekove tabletky.

Príspevok v téme: Dieta a cesnekove tabletky.
agaven ja

Moze dieta cesnekova tabletky. Mam tu Med pharma cesnek 1000mg . Pisane deti od 3 rokov až mozu uzivat. A denne davka je 1 tabletka .Ale ja som zaludkarka a ked som si dala tabletku tak je mi zle až,až . Ja neviem vi jej nedat na polovicu. Je to v zelatine a ten olej nakapkam do pohara a dam s cajom . Dalsiu cast s tej jednej tabletky zase dam dalsi den.Aby to nebolo silne . Nasla som ze niekto daval detom cesnek kili mrlam .A zase som nasla aj to ze niektore vyrobky nesmu deti .Zase citam dobre na tlak srdce aj imunitny system .Dakujem za radu.

agaven ja

dakujem ved to nie som zla mama ani taka ako niektor ze im je jedno nech sopli kalse nech rozprava v 3 rokoch zle ja vzdu idem dalej aj cez mur ako sa povie ved to snorim hladam pisem zistujem tak dakujem vam a peky vecer prajem idem aj ja kuknut cosi papa dpobru noc ale ak nieco najdete hodie mi lin ja skusim vsetko aj slamu zut s nou ja len budem pisat ako solnu lampu mam dajte ine eukaliptus hej aj to davala som atd.. no asi tak nejak vicentku daval nic mar davala a tak postupne teras som aj na cajiku pectorales kasel priedusky to mi jedna znama poradila ze jej zabralo dakujem ahojko

lDenzl

agaven -nezapadne.....dal som si ju medzi oblubene temy a obcas ti ju vytiahnem na oci.
A necakaj hlavne,ze to casom zmizne......radsej to ries skor ako by bolo neskoro.
Aj ak by to malo byt tak,ze casom sa to zlepsi.

[zruseny12]

...no,tak ja sa s tebou rozlucim,idem trochu pozriet TV...PRAJEM PEKNY VECER TEBE AJ DCERE A AJ TEBE DENZ...MAJTE SA KRASNE

agaven ja

ved to to davam probiot b konplex teras zase som dala sinupret physiomer cebion vigantol a mutivit vit a, c,d e zinok vit b6 boze tam je asi vsetko no a co už a to mi dala za 800 sk a je ich tam 120 jedna zena lekarka z dubnice krciarka co budem pisat no a to uziva vydrzi mi to asi 4 mesiace povedala ze mala nebude tak casto chora ale jeme to vseti cela rodina ved co už pcham je ju seba ved hadam ako si pisala Maria casom vyrasie ??? no dufam aj ja Denz dakujem aj tebe hej dam vediet ak nie tak ked ma nadabite v inej tema spytajte sa ja povime ako co sa ma keby som zabudla a tema mi tu aj tak zapadne prachom diiiik moc

lDenzl

agaven- uplne vyluc mliecne vyrobky ak ma taky problem.
A hlavne neexperimentujte s formaldehydom a neviem cim vsetkym.
Nahod jej probiotika a par vitaminov a hlacne zeleninku jedzte a chude maso.
Ziadne chemikalie v podobe ochutenych mineraliek,korenenych jedal a slanych veci.
Viac byt na vzducu a prechadzkach.