stryko a jeho netere

Príspevok v téme: stryko a jeho netere
miriam336

ahojte, mozno sa vam bude zdat blba otazka co tu polozim, ja som jedinacik tak mozno tomu asi tak uplne nechapem,
mam 27 rokov a priatel 33
chodime spolu 2 roky, ale nemozem chodit na navstevy ku nim, on ku nam chodi stale, vzdy sa vyhovara na svoju sestru ktora je vydata a ma 3 dcery, 16rocnu, 13 a 6 rocnu.
stale ich uprednostnuje predo mnou, chodi sa snimi kupat na termalne kupaliska, sestra mu ich vozi ku nim domov bo on este byva u rodicov,
stale je u svojej sestry a jej detoch.. ked sa dohodneme ze pojdeme von tak nikdy nemoze.. a bezi za nimi.... mate na to nejake vysvetlenie?
vlastne deti nechce... ked mi meskala.. tak ma poslal na potrat ale bol to len plany poplach....

dfbdfn

asi otravne otazky ale ako si vedela ze nie jeho posledna? zato ze si bola jeho prva? abo pretoze mal 19? abo oboje? naozaj ma to zaujima.. diky

smejusko

miriam336 na tvojom mieste sa s tym uchylom rozídem bez ohladu na to ci spolu pracujete ci nie.. na co si zbytocne nicit zivot a zdrziavat sa s niekym kto si to nezasluzi, a navyse ako si povedala urcite u neho nie si na prvom mieste... a este ta uchylnost.. no bud rada ze to dieta nemas, bohovie ako by to dopadlo pri nom...
ja som bola vo vztahu jednom takmer styri roky a dnes lutujem ze som nenabrala odvahu ho nechat skor.. on tiez bol u vsetkych ten dobry.. ja som ostala ta najhorsie pred vsetkymi... trapilo ma to vtedy, ze vsetci stoja na jeho strane a ja som ta zla.. ale nakoniec teraz po niekolkych rokoch ma stretavaju ludia a vravia ze mi krivdili.. prisli na to aky je naozaj.. vie pravda vzdy nakoniec vyjde najavo.. nevravim ze potomo bolo vsetko idelane, sklzla som hned do dalsieho nepodareneho vztahu, aj ten som skoncila a hned ako som si uvedomila, ze s nim nechcem byt, nechcea som to natahovat ako ten predosli, uz som sa poucila... a teraz? mam najuzastnejsieho chlapa na svete uz druhy rok, je pre mna dokonaly a hlavne je NORMALNY:D

som sice mladsia od teba, ale prave preto si myslim, ze by soi nemala stracat cas s takym debilom:)
mozno najdes stastie s tym byvalim, mozno s niekym inym, ale urcite ti bude lepsie ako s tym co ho mas teraz....

miriam336

no nie ze neklapalo ale chodili sme spolu od jeho 19tich rokoch ja som mala 22 ale ja som bola jeho prva, vedela som ze nie posledna,
lenze ako si nasiel po mne inu tak ho zacala podvadzat tak teraz je zasa sam
ale veru dvakrat do tej istej rieky by som nesla, kamarati sme super, hovorime si vsetko bo obaja sme jedinacikovia taky pekny vztah kamaratsky nam zostal
ten mi hned na zaciatku povedal nech sa na tohto uchylaka vykaslem ze nema z neho dobry pocit, mala som ho posluchnut lenze ked je zena zamilovana tak prehliada vsetky chyby

moj_nazor

tak aspon mozes mat na zaklade neho vieru, ze existuju aj normalni chalani, nie len uchyli.. a mas pravdu, 2x ist do toho isteho vztahu, ked vam to predtym neklapalo..

miriam336

lenze si uvedom ze sa na nom popalim, sme sa rozisli pred dvoma rokmi, aj ked teraz nema nikoho, myslim ze ma pre mna slabost ale neklapalo by to...
a ked sa na neho namotam ja a on nebude chcet tak zasa budem sklamana
kaslem na to, nechcem teraz nikoho,

moj_nazor

no a nemohla by si sa spät vratit k nemu? nemyslim doslovne, chapem, ze by to bolo blbe, ze si sla akoze "skusit" inde a ked sa Ti nepacilo, sa vratis.. a on bude cakat ako taka pipinka. Ale ze by si s nim rozvijala len tak z kamaratstva nejaky spolocny zaujem a tak, nemusis sa mu hned stazovat co a ako, hlavne, ak si sa Ty s nim predtym rozisla, ale mozes mu dat najavo, ze s nim zasa budes rada travit volny cas.. a to by ti mozno najviac pomohlo aj s tym, ked si stratila ostatne kamosky a kamaratov..

moj_nazor

no vsak to je to, ze teraz mas problem rozoznat uchyla od poriadneho chlapa. :( neviem, co je to za zvratenu dobu :(( Mne uz sa proste hnusia aj taki, co maju aj seba prehnane radi, taki narciskovia.. normalne je v tomto svete najst problem normalny vztah, ktory sa este zaklada na normalnych hodnotach..

miriam336

a je mi luto, ze pred nim som mala ozaj dobreho chalana bol odo mna o 3 roky mladsi ale bolo to moje zlaticko, pre neho som bola najmudrejsia, najkrajsia..naj..

som uplna hlupana, preco som si ho nedrzala
a ked som ho bola minule pozret lebo teraz robi v bare nedaleko od mojej roboty, tak mi vecer napisal ze som bola najkrajsia v bare,
s jeho sestrernicou som si bola vcera posedet a povedala ze ked sa stretnu tak ma casto hovori o mne...
volajte ma hlupana

lenkaaaaaaaa

teraz sa hlavne zacni venovat sebe. zacni relaxovat cvicit, najdi nove kamaratky.. vesetko co si pocas vztahu s nim zanedbavala