Darovanie vajicok - vas nazor

oliesok

AHOJ,, JA SI MYSLIM ZE JE UZASNE POMOCT NIEKOMU KTO NEMOZE MAT DETI.. JA MAM DVE PO RAKOVINE SOM PRISLA O MATERNICU, VAJECNIKY MAM UPLNE OK A KEBY SOM MOHLA TAK POMOHLA BY SOM HNED . SKODA ZE SA VAJECNIKY NEDAJU INPLANTOVAT DAROVALA BY SOM ICH A ZADARMO,LEN ABY AJ DRUHE ZENY CITILI TO STASTIE BYT MAMICKAMI

bibba

nespravila som to a som rada.
mne povedali ze 500 €.
a cela ta priprava, predtym nez ti tie vajicka odoberu trva cca. 1 mesiac, s tym, ze zena musi chodit 2-3 krat za tyzden na hormonalne inekcie. nic moc! nerobte to nikto radsej... boze, aka sprostost...

macka26

ja som si tie stranky citala. tak zbezne.. pardon, ale co take " nove a prevratne" oni vlastne ponukaju? je to centrum, ktore sleduje tvoj cyklus.. a?
ved to mi odsledoval aj moj gynekolog... dva krat ma operoval, liecil atd... aj o nom mozem povedat ze aplikoval na mne napro metody. moj cyklus pozname obaja dokonale, ovulaciu, tvorbu vajicok atd... a teraz akoze to mi pomoze otehotniet? to asi nie, ved by som davno bola tehotna .... ked je problem niekde inde, cele NAPRO moze ist akurat tak do prdele... presne ako sledovanie bazalnej teploty, ovulacne testy a podobne veci, ktore su dobre a vhodne len pre zdrave pary...

bella12

Na to neviem odpovedať. Keď si však zadáš názov do googlu, vyhodí Ti kopec odkazov a stránok o tejto metóde. Myslela som si, že táto informácia aspoň niekoho poteší...

Laura22

Bella pises,ze NaPro je novy medicinsky odbor.Preco sa o nom neucia medici na skolach?Mam tam par znamych a nikto o tom ani nepocul...