Už 2 roky chorá bez diagnózy

Príspevok v téme: Už 2 roky chorá bez diagnózy
lienocka2808

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Ja už naozaj nevládzem a to doslovne. Už vyše 2rokov mám zdravotné problémy prejavujúce sa ako zimnice, zvýšené teploty, strata energie,totálna únava, už sa mi nechce ani chodiť, z toho všetkého mám už aj psychické problémy. Absolvovala som veľmi veľa vyšetrení, krvné testy mi robia 1x do mesiaca a sú úplne ok.
špeciálne vyšetrenia chlamídie/pľúcne chlamídie negat. borelióza, mononukleoza, EB - negat., MR mozgu 2x po pol roku negat. Gynekologické vyšetrenie/ kulcivácia + pap test ok, gastroskopické vyšetrenie+helikobakter - negat., hormony stitnej zlazy ok. Proste vsetko ok. Bola som aj na imunologickom vysetreni, a jedine co signalizovalo ze neni nieco ok bol asi 3x zvýšené celkové IgE. Doktorka mi povedala, ze mam v tele nejakeho parazita, a dalej sa tym nezaoberala, ked mi vysla borelioza negativna. Ja už nevládzem. Neviem ci to moze mat suvis s tym, že tieto problemy sa mi objavili cca 4 mesiace po navrate z Egypta. NIKTO MI NEVIE POMOCT A JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO MAM ROBIT A HLAVNE KAM MAM IST. UZ LEN SEDIM S CUMIM DO BLBA A MYSLIM NA NAHORSIE, Dakujem za akekolvej povzbudenie a radu. Lenka

asdfg

blee = ty srandista, nic nerobim poslednuych 5 rokov len hladam o tom veci, uz davno som to cital..

nejake dobre Ca nepoznate co sa dobre vstrebava a nezatazuje velmi organizmus?

ivana45

lienocka, nevsimaj si blabol(o mineraloch a pod.)
Zvysene teploty so zimnicami treba riesit. Nie je nic mimoriadne, ked sa pricina nezisti hned, ale az po case. Pozri si, co som ti uz napisala.
Potrebujes aj infektologa, povedz mu aj o tom pobyte v cudzine. Mozno aj imunologa. Zvysene IgE mozes mat ako prejav alergie, alebo aj nieco ine (napr. parazity). Treba to zopakovat, ako aj dalsie vysetrenia. Predpokladam, ze ti to povedal aj tvoj lekar. Trpezlivost.

radca

asdfg,

cisty vapnik nie je dobre brat, lebo ten sa uklada nie v kostiach, ale vselikde po tele (v cievach, ladvinach, zlcniku, mozgu, plucach...). Skor ti asi bude chybat nieco ine, ale asi najskor ten vitamin D.Ten chyba pri mnohych chorobach (cukrovka, skleroza multiplex a vacsine autoimunitnych chorob). Preco je to tak sa nevie, ale suvisi to asi nejak s cholesterolom, ktory sa premiena na vitamin D, ked zasvieti slnko.

annegarde

kde nemoze clovek moze este dobry Boh.ked je clovek chory,nevie si rady nedostava sa mu pomoci,nech ide za pravoslavnym knazom,obetuje na svatu omsu,a pomoc pride.modlidba vela zmoze!

annegarde

Dievca zlate!Chod do lekarne,kup si tabletky proti parazitom a podla navodu ich uzi! Neublizia ti ,len pomozu.Skuste si vyhladat na gogly-parazity v ludskom tele-a do smiechu vam nikomu nebude! chod za primarom do vojenskej nemocnice v Kosiciach.Vola sa primar-milan hustak-je primarom na krcnom oddeleni.tento clovek ti pomoze,Vysetri ta aj vylieci.objednaj sa u neho,zavolaj,prepoja ta.

delphia

a co D vitamin? bez neho sa calcium nevie viazat. a fosfor? tiez je potrebny na stavbu kosti. D vit. ma vplyv aj na imunitu. a kedze si casto chory, tak zrejme ho budes mat tiez malo.

asdfg

ja mam nieco podobne tiez som mal mono ale asi mesiac mi to zistovali to uz som daval 5te antibiotika co samozrejme nezabrali a potom som to vylezal pol roka som sa liecil no potom bolo fajn ale cca pol roka preslo a prisla - tetania.. vacsiu sracku som nezazil a to trva uz asi 5 rokov no uz s tym bojujem zistil som ze nie Mg ale Ca mi chyba (inac bez Ca sa Mg nevstrebava tak mozno suvyslost) proste beriem vela Ca ale stale som unaveny raz lepsie raz horsie teraz mi robia testy na celiakiu a tie veci dufam ze dobre dopadnu no Ca mam v krvy malo (a problem je ze cloveku treba Ca2+ a nie Ca co v obchode sa predava), vraveli mi ze je to z hlavy (pripustam tam na 50%) ale zvysok sam predsa len tak nenastane, co to moze byt? preco mam malo Ca (potvrdene konecne testami) a preco sa mi nevstrebava alebo daco take, nemal niekto nieco podobne? som casto chory (3 - 4x za rok jak male decko), ked idem spat o 5tej rano dajme tomu uz sa nevyspim a dalsi den uz zdurene hrdlo a tak ale snazim sa sportovat (vela mineralky + Ca v nej mam rozpustene) no neviem podla mna to nemoze byt taka zahada len lekari dajak na to asi kaslu kym to oni nemaju :(

ivana45

Necitala som ostatne prispevky, mozno to uz niekto napisal.
Bola si u infektologa? Niektore infekcne ochorenia sa nedaju spoznat hned, lebo telo tvori zistitelne protilatky az s casovym odstupom, kludne aj mnoho mesiacov. Infektolog by ti vedel povedat, ktore vysetrenia opakovat, ktore doplnit. Mala si ultrazvuk brucha, srdca, zubne a krcne (ORL) vysetrenie ? Vysetrenia stolice, mocu ? Skusila by som aj vysetrenie u internistu v niektorom sukromnom centre, aby mal na teba dostatok casu, zober so sebou vsetky vysledky ( z krvi, mocu, stolice, vytery, aj nalezy z odbornych vysetreni).

111helenka

lienocka2808...možeš mi napísať mail?... Chcem sa ťa spýtať na niečo... nie tu.. Dik.. Moj mail: broskynka@azet.sk... ozvy sa prosím ťa