Mam blok!

Príspevok v téme: Mam blok!
bomba

potrebujem poradit, neviem ci JA som vadna aleboo je to bezne... mala som sex aj pred tym, ale nikdy som s tym absolutne ziaden problem nemala, prave naopak .. orgazmus som dosiahla za kazdym aj nespocetne krat po sebe.. pri tomto partnerovi som ho zo zaciatku dosiahnut nemohla... tak sme prisli na to ako sa k tomu dopracovat a teraz TOTO!! je mi to velmi TRAPNE ale ked sa hra s rukou (prstami) vo vnutri, vyvola u mna pocit ktory ma nuti 'ulavit si'... tym dostanem blok a som stratena.. vzrusuje ma vnutri neskutocne ae ekdze si nechcem ulavit, tak jednoducho nejde to.. nepride to na mna.. teda ani zo mna von to co ma :D PROSIM ak sa s tym niekto stretol.. hocikto.. porade mi co s tym..

ellyy

mozu to byt dve veci 1. drazdi mocovy mechur a moze to byt taky nutkavy pocit to som uz niekde citala alebo druha vec to je moj pripad zee tiez mam dost casto ten pocit a raz som sa docitala tu niekde na fore v nejakej teme ze sa mam uvolnit a nechat to plynut ze pride orgazmus tak som sa uvolnila a tak zo mna zacalo tiect ako z vodopadu no proste bomba uuuzasny pocit:-D:-D:-D neskutocne vzrusenie a partner len pozeral a sa cudoval ze aka som mokra a najviac sa cudoval ked som sa smiala, ze to este nikdy nezazil ale tak ked to je take vzruuso ze az :-D:-D:-D

hmm asi som zle pochopila toto ´´ulavit´´ ale uz sa mi nechce to cele mazat :-D:-D:-D ale spytam sa ulavit si myslela akooo malu potrebu, ist na WC, alebo vetry??

AdamKrt

Musis sa naucit uvolnit sa, potlacit ten pocit a kaslat na to, co sa stane. Ak nevies, co sa stane, tak nech to skusi urobit Ti vo vani. Ked sa naucis poriadne sa uvolnit, az potom si trufnite na postel.