Co mam robit ked mi hnisa piercing v pupku?

Príspevok v téme: Co mam robit ked mi hnisa piercing v pupku?
misheliiik

Ahojte mam piercing v pupku z titanu asi druhy mesiac a na zaciatku bol uplne v pohode nehnisal nic asi prvy mesiac.Potom zacal hnisat asi na tyzden,potom zase nehnisal a skusila som si ho len raz vymenit za pierc z ch.ocele a tyzden po tom,zacal znova hnisat a hnisa mi az doteraz stale.Cistim si to alkoholom aj tou morskou vodou a nepomaha mi to kto ma s tym skusenosti cim by som si to mala cistit aby som nedostala nejaku infekciu??(teda dufam ze ziadnu nemam)..

Lenkalili

Ahojte ja mam piercing 4mesiace a stalo sa mi presne to iste. Po 3 mes. som si vymenila povodny titanovy za chir. ocel taky dlhsi motylikovy a totalne mi to zacalo hnisat a opuchlo to. Cistim vkuse odkedy ho mam takym sprejikom co si kupujem v studiu. Mam pocit ze odkedy som sa sprchovala a pustila na to poriadne vodu menej hnisa. Samozrejme som vymenila naspat za titan a uz je to lepsie. Skusim ten repik alebo framykoin aby uz nehnisalo vobec a najskor vymenim sperk az po uplnom zahojeni.

PrincessIv

Ahojte kocky,

Mam pier v pupku uz tri mesiace, a zacalo mi to strasne hnisat, bolo to opuchnute, cervene, bala som sa ze si to budem musiet vybrat. Vyskusala som vsetko z lekarne ale nic nezaberalo. Nakoniec mi kamoska poradila ze jednoducho na to vyliat VODKU tak som si do pupku naliala vodku plus som sperk dala do vodky vydenzifikovat. Toto som urobila 3x a infekcia bola prec, plus ziaden hnis. odteraz si to cistim len vodkou a nemam ziadny problem. :)))

kiks33

Ahojte mám piercing už 5 rokov, nemala som s ním žiadne problémy až doteraz :/ už asi dva týždne mám zahnisaný pupček , je celý červený z vnútra a neviem čo mám robit každý večer si naň prikladám repík, hrozne ma to štípe a trochu aj bolí :/

Karinka Maca

Nechala jsem si k patnáctým narozeninám píchnout piercing pod pupík ( do pupíku nemůžu protože tam mam jizvu) už je to rok a půl a piercing stále hnisá. Nechala jsem si ho píchnout ve studiu a měla sem tam daný bioplast, léčení proběhlo bez problémů i když jsem cítila že to není furt pořádně doléčené, po nějaké době to začlo hnisat, ale uklidnilo se to v létě, když jsem byla u moře. Asi tak po roce se mi u pravé díry udělala bulka a vnitřek u tyčinky byl tvrdý a plný hnisu, i když jsem několikrát navštívila piecerku která mi to píchala po roce a půl se to stále nesklidnilo takže jsem musela piercing dát ven, protože bulka se pořád zvětšovala a byla plná hnisu. Na ranku jsem lila peroxid vodíku, myla ji antibakteriálním mýdlem, potírala heřmánkovým čajem a už jsem prostě zoufalá, piercing jsem chtěla strašně dlouho a proto sem teď hrozně špatná z toho jak mi to zohavilo břicho Nemá někdo podobný zkušenosti které se jim podařily uzdravit? předem děkuji za odpověď

Nina27743222

Ahojte, prosím o radu mam pircing asi 3 mesiace na začiatku bolo úplne super ale prednedávnom sa mi nejako nepozdaval velmi ma bolel a týždeň nato som si každé ráno alebo tak našla zasušený hnis (asi) pri spodnej dierke. Dnes som si ho vybrala a zistila som ze nie len hnisa ale dokonca aj zo spodnej dierky naozaj velmi krvaca (neboli skoro vobec) dokonca z dierky aj trčí ako taka gulicka hnisu alebo krvy naozaj to neviem ani popísať skusala som to pinzetou vytiahnut ale nejde horná dierka je z vnútra fialová a medzi hornou a spodnou dierkou mam ako keby taku guču :/ používam taku vec co mi dali v štúdiu a antibakteriálne mydlo detol. VELMI PROSÍM O RADU ako mam postupovať ďalej bojim sa ze je to nieco vážnejšie :/ Prosím odpisuje mi na email ninula182@gmail.com naozaj vopred velmi pekne ďakujem :/

lenulka52

Mne pomohol repikovy caj, mala som piercing 2 roky v pupku a super sa zahojil, a po tych dvoch rokoch zrazu rano vstanem a sa mi to len tak samo zapalilo...mne pomohol repikovy caj si prikladat napr. na vatovy tampon a taketo obklady, a takisto dezinfekcia nejakym alkoholom-napr, alpa, alebo podobne....drzim palce! :)

ivanana

vyber ho!!! ale ak ho nechces vybrat tak mam jednu radu - mne robilo toto iste aj po roku a pol!!!! ale ani za nic som to nechcela vybrat :-/ teraz uz by som to spravila, vtedy som si to preliecila do 2 tyzdnov a to tak, ze kazdy vecer som si na obe strany piercu namotala cerstvu matu - rastie nam v zahrade - a do dvoch tyzdnov sa mi vsetko zahojilo! sice nemala som to praveze hnisave, ale zahojene to urcite nebolo aj ked to nebolelo...

orbit-ka

suhlasim, Nela je najfalosnejsia zo vsetkych, sama chodi a kyda na kazdeho, kto je lepsi ako ona a nepodriadi sa jej, vraj je falosny a ze manipuluje. Teda podla seba sudi kazdeho, kto sa nou manipulovat neda. je plna negatinych postojov, emocii a zlych motivacii. Staci sa jej pozriet do tvare, do oci, nic dobre z nich nejde. Zda sa mi, ze je plna nevavisti k celemu svetu a kompenzuje si ju tym, ze zo seba robi bosa a generala. Totalne zakomplexovana. Myslim, ze tam nema ziadneho skutocneho priatela, Niky pri nej drzi naivita a ostatnych strach.