ako sa vyrovnat s neverou?

Príspevok v téme: ako sa vyrovnat s neverou?
werca

dozvedela som sa, ze moj priatel ma vselijake bokovky, verila som mu velmi doteraz, teraz mu neverim, ani ked povie dobre rano :-(. Co sa s tym da robit, stale to mam pred ocami, ako ho vidim s inou, kedysi sa mi uz take s nim prihodilo, ale myslela som, ze trochu rokmi zmudrel, ze sa vyburil. Strasne trpim, schudla som, nechuti mi jest, on sa tvari, ako najvacsi boss, nevie sa vzit do toho, ako mi je. celu situaciu zlahcuje, ...asi takym sposobom -ze, no co take sa stalo.... prosim vas, poradte mi, mam ho rada, ako mam tu bolest prekonat :-(((

lleilla

cajik samozrejme,ze sa hned vsetky choroby nemusia prejavovat a priznaky mozu nastupit az s urcitou latenciou,napr nejakemu nebolestivemu vredu clovek ani nemusi venovat pozornost,alebo kvapavka-hnisavy vytok mozes mat,ale je X pripadov bez priznakov aj u tejto choroby...

cajik

lleilla - ja sa pytam preto, lebo minule som tu mala temu, ci existuje take nieco bez priznakov, ale to je jedno.. :)

werca

dakujem za rady,skusim zit sama pre seba, budem tajnostkarka a tak, akurat najhorsie je, ze mna fakt bavilo najviac varit dobre jedla a byt pri detoch, skusim vase rady, akurat sa bojim, ze ked ja zacnem trochu spolocensky zit, ze on zacne este viac, aby ma ranil

lleilla

werca,nebudem tu pisat vek dnesnej najmladsej pacientky,ale bolo to veru dost pod 18 a panna vzhladom k diagnoze veru nebola,ved to som len rada za teba,ze mal zatial tolko stastia a teda aj ty

cajik

zacinam mat silnu pochybnost o dusevnom zdravi zakladatelky a o tom ci tema nie je dalsi vymysel.

komu niet rady, tomu niet pomoci, idem radsej spat lebo sa tu len rozculujem.

wera - bud sa spamataj, alebo sa nechaj trapit, je to TVOJA volba. nikoho ineho. pa a vela stastia..

lleilla

cajik,tak vzhladom k tomu,ze jej priatel ma milenky,nepovazujem upozornit na toto riziko a nepovazujem to az tak mimo temu,ale ok,ako myslis

werca

Leilla, za tie roky mal ten smrad tolko stastia,ze sa nenakazil, mozno ma uchylku v pannach, aspon to cudo, co som s nim videla, vyzeralo ze este nema 18:-(((