Baby aj vy to robite?

Príspevok v téme: Baby aj vy to robite?
klarika-1

Baby, aj od vás vyžaduje priatel, aby ste ho stále obskakovali? Urob mi jest, prines mi jest, prines toto, a tamto, nakúp, navar, oper. Akonáhle odmietnem, tak som lenivá a neschopná. Niekedy si pripadám ako služka. Pravda je že on zarába, ja ešte nie, tak si na jednej strane aj myslim, že ved to je moja povinnost, kedze on všetko financuje. Aké su vaše vztahy?

euizie

nic nove a ako dlho zijes s manzelom? Po akom dlhom case ste mali dieta? Vacsinou to je tak, ze dvaja sa vezmu, do roka maju proroka a potom pridu problemy...

sway

Nuz odvahu a chut s tym nieco spravit musis najst sama.Kto iny spravi zmenu,ked nie ty?Mozno to teraz este zvladas,ale moze sa to aj zhorsit a nakoniec ho zarezes:-)Je sice pravda,ze situaciu nepoznam,lahko sa mi radi a jedine co mozem, je vyjadrit ti podporu..

nič nove

ty si aky dobry...ja to tak nechcela napísať,ale je to nejak tak... ja tomu hovorím alergia... viem,že to nieje bohvie čo,ale pred malym sa snažím aj ked je to veľmi ťažké... a tebe zas veľmi ľahke radiť... lenže bez urážky nepoznáš celú situáciu a nikdy sa na nohy sama nepostavím... ja totiž nemam abs.nikoho,len to dieťa... už ho na ulicu nevezmem,len preto,že jeho apik je...piiiip....

sway

A kebyze spravis nejaky dlhodobejsi plan?Trosku sa das do kopy,usetris nejake peniaze,pozistujes ake su moznosti,pripravis sa na odchod a v kratkej dobe to zrealizujes?Myslim,ze tiez nie je velmi dobre pre maleho prostredie,kde mama nenavidi otca.

nič nove

bolo by to na dlhe písanie a ani nemam chuť to rozoberať... Je to smutné,ale keby mam možnosť,nevaham a utekam svinskym krokom od neho... ja nežijem,len prežívam a to všetko preto,že som ho milovala,odpustila ale hlavne z naivity verila... lapil a dal do klietky... ale nech je ako je,mam s malym strechu nad hlavou a stačí... na dalšie vzťahy nikdy nepomysleť

nič nove

keby to bolo take jednoduche ako ked mu poviem daj to do koša na prádlo....a on to da,som ticho... nie nedá... a vobec nema vyznam sa o tom baviť... je to tproste zbytočné a je to jeden vyšťany chlap,bo vie,že nemôžem odísť... neprajem a nepriala som nikomu nič zle,ale jemu by som dopriala taku ako je on sám...a to len na tyždeň...

lDenzl

Ja neviem ako je to mozne,ze niektori su vazne tak lenivi,ze si ani zakladne veci nevedia po sebe ulozit.....
Ale zrejme je to vychovou a chcenim zit v cistom a poriadku.