Falošné kamarátky

Príspevok v téme: Falošné kamarátky
slniecko00

Mám taký menší problém, na strednej škole som mala dve dosť dobré kamarátky,neboli to úplne najlepšie kamarátky,o tú najlepšiu som prišla,a tú mi už nikto nenahradí...ale aj s týmito dvoma som si dobre rozumela,všetko sme si rozprávali,stále sme boli spolu,kecali sme o všetkom,chodili sme spolu na diskotéky a tak...A raz som sa náhodou jednej z nich dostala na facebook (dávnejšie mi dávala kvôli niečomu heslo)asi na to ale zabudla,a prečítala som si poštu ako ma tie dve ohovárajú,a odvtedy ked vidím,že sú tam obidve prihlásené tak idem na kamoškin f.a čítam si ako ma ohovárajú,fakt nikdy ma nezabudnú spomenúť...vždy niečo na mna majú,aj na môjho priateľa,pritom im nikdy nič nespravil...mne to pripadá jak závisť,alebo neviem čo. Prečo ohovárajú môjho priatela ked im v živote nič nespravil? Za to,že jedna z nich ma fakt debila a chalana,a na druhú sa vykašlal--? Nechápem o čo im ide...
Chcela som im už aj niečo na to napísať,ale potom,že radšej nie,takto sa aspon dozviem čo o mne píšu...a teraz mi písali,že sa chcú stretnúť...nechápem na čo,ked len na mna nadávajú jaká som trapná,a zrazu sa chcú stretnúť? Tak som napísala,že pôjdem s nimi teda von...A rozmýšlam či im mam povedať,že viem o tom čo si o mne píšu,jaké sú trapné...alebo to mám nechať tak,lebo už nemám v pláne byť s nimi dalej v kontakte,iba teraz a konec...

doubledog

je na to velmi vystizny vtip:

manzelka sa vrati so stretnutia s kamoskami, a manzel sa jej pyta:
"Ako bolo, milacik?"
manzelka znechutene odpovie:
"Aaale, trapna nuda, nemali sme sa o kom bavit, prisli vsetky"

ty tu ohovaras svoje kamosky za to, ze ta ohovaraju. potom s nimi pojdes von a budete ohovarat nejaku inu kamosku, ktora tam nebude.

sway

Lilllss nesuhladim,ja mam 3 naj kamosky.Tam je problem inde.

slniecko00 ono to mozno vyznelo ako zartik,ale naozaj by si sa mala nad sebou zamysliet:-)normalne spehovat online kamosku?Prepac ja to moc neviem "rozdychat" a podla mna by si sa jej mala ist ospravedlnit:-)A len tak pre ilustraciu,ty na tie dve asi iba ziarlis.Tak si skus spravit srandu zo seba.My sme tiez uzka skupina bab,ktore si naozaj super rozumeju.A poviem ti tajomstvo,ked su dve spolu,ohovoria tretiu a tak dookola:-)Potom si to kludne povieme aj pred sebou,nikto sa neuraza ako male decko a vsetci sa dobre spolu zasmejeme - castokrat na sebe;-)

jaja39

ja musim priznat,ze mi trvalo az roky pochopit,ze ked niekoho ohovaraju,alebo teda ak o cloveku hovoria tak je dobre,znamena to predsa,ze je zaujimavy! no a ked uz prestanu,tak je sa nad cim zamysliet a zacat vytvarat nejake vylomeniny,resp.intrigy,aby sme boli zaujimavi a predmetom tem hehe...
a veru ludi si treba vyberat,radsej nemat ziadnych kamaratov ako zlych. Raz ti pride do cesty taka osoba,ze potom si povies,AHA tuto to citim,toto je to prave orechove :-))

sway

slniecko00 ty si si tu zalozila temu ako male decko a mozem napisat svoj nazor;-)Co nevies,ze baby ohovaraju?Ty si s nimi nikdy nikoho neohovorila?
Zrazu sa to,ale tyka teba a si zhrozena..Fakt na hlavu...Radsej sa s nimi prestan bavit,aspon bude mat holka o jednu super "kamosku",co sa jej hrabe v sukromi menej.

slniecko00

miskaka....To mi je jasné,že im nemôžem nič povedať,s tým ani nepočítam....ani trošku.A ja som aj rada,že som si to prečítala,keby som to nevedela,tak by som im možno až do teraz verila,a tak to viem na čo naozaj som...a viem,že nikomu už nemôžem veriť na 100%.

V živote priateľov potrebujeme,len treba nájsť tých pravých. Ja som tú naj kamošku mala,zažila som s nu to čo s nikým iným,všetko sme o sebe vedeli,stále sme sa smiali,vymýšlali,zabaváli sme sa,všetko sme si hovorili....až sa to raz skončilo :-(