Som lesba?

Príspevok v téme: Som lesba?
Kika238

Ahojte mam 15 rokov a som strasne zufala. Mam strach ze som lesba. Mam normalne kamosky ziadna ma z nich nepritahuje ale uz od malicka to je u mna tak , ze si vzdy vyberiem nejaku starsiu pani ktoru poznam ale niekedy to je aj starsia herecka , s ktorou sa chcem strasne zblizit nie sexualne ale chcem ju strasne objat rozpravat sa snou , chcem aby sa o mna starala a byt pre nu ta najlepsia ... Pred rokom sa mi to stalo s ucitelkou . Vsetko bolo fajn kecali sme a ja som chcela byt ako ona a stale snou byt , chcela som ju za mamu . Potom mi z toho vsak dajako preskoclo. Ak na mna nemala cas , alebo mi neodpisala na sms tak som sa z toho psychicky zrutila a nakoniec som sa dostala na psychiatriu. Ked som dosla bolo to fajn ale ked zas nemala cas tak som si vymyslala problemy ako mam anorexiu ktoru som vlastbe naoZaj mala len prednou som to nafukovala. Rezala som sa kvoli nej a potom si rodicou zavolali do skoly a mali sme zkazane sa spolu bavit . Tak som sa na psychiatriu dostala znovu a odvtedy je zomna iny clovek . Ona bas uci ale vlastne ki je uplne ukradnuta sem tam prehodime par slov ale nic viac. Vymazala som ju aj z priatelov na facebooku . Lenze mne sa toto stava ajs jereckami a teraz je to sigourney weaver. Nepritahujema ale chcela by som ju objat a byvat snou byt ako ona byt jej dcera ! A ako s chalanmi ?? Neviem sa zalubit :(( vobec . Naposledy som lasku citila k animatorovi . S nim som si predstavovala buducnost ale mam pocit ze to nebolo to iste ako s uckou, onu som sa proste viac zaujimala. S babou som nikdy nic neskusala a ani ma to nelaka ale dakedy ma ta predstava napadne ze by som sa milovala s dakou celebritou ale niak ma to nebere. Dalej stale sa otacam len za babami , chalan to je vynimocne stale si obzeram icch tela ci som chudsia ako ony. Aj vtelke sa mi viac pacia baby priste su pekne ale chalanov peknych najst je pre mna tazke, furt to nejde:(( Nelaka ma chodenie s chalanomteda ani s babou proste vyhovuje mi byt single ale ja sa chcem uz zalubit ale neviem si predstavit ze uz sa budem

milovat s chalanom ... A s babou urciye tiez nie .

Prosim poradte , som lesba ?

*****

Mia, nie si lesbička, a to, čo cítiš nemusí byť do konca života. Všetky tie myšlienky i náklonnosť k ženám má svoj psychologický dôvod, len ho treba nájsť. Potom všetko pochopíš, prečo si sa tak cítila. Niekedy v minulosti bola zranená tvoja sexuálna identita. Prečítaj si nižšie uvedený príbeh, možno tam bude niečo spoločné s tebou. Iné dôvody homosexuálneho cítenia sú napr. sexuálne zneužitie či problematický vzťah s rodičom rovnakého pohlavia.

www.mojpribeh.sk

Mia2323

Aj ja som lesba. mam 32rokov. A mam take iste myšlienky, ako ty...byt stale so ženou...páčia sa mi staršie ženy, sú moje idoly, obdivujem ich a túžim ich obímať a byť s nimi..v puberte sa mi páčili učiteľky, obdivovala som ich...či si lesbička, alebo nie, musíš zistit ty sama...o pár rokov zistíš, či šlo len o obdiv, alebo lásku..aj mne všetci vraveli, že ma to prejde. A ja som zistila, že je to do konca života tak, že to tak ostane...

*Ta_Divna*

Mam problém mala som chalana ktoreho som zo začiatku lubila no potom ma to prešlo .. bojím sa že som lezba ... a aj ked mala som chalana ale po 2 týždnoch ma to prešlo .. lebo to nebolo ono ... Help

zewa

Nie si lesba. Len sa mas tendenciu identifikovat so zenami, akymi by si chcela byt. Je to normalne. Pokial ich teda nebudes po nociach prenasledovat :) Hovori to o tom, ze este nie si zrela, samostatna osoba. Ale to sa v tvojom veku ani od cloveka necaka. Ak by to trvalo este takych 10 rokov v takejto miere, potom to zacni riesit. Inak si v tomto smere normalna ;)

PS1

Tvoj svet bujnej fantazie ta dohnal az k uchylke, ze tuzis po niecom, co viac menej realne mat nemozes.
Ci si lesba zistis tak, ze ked budes masturbovat, tak si to raz predstavuj so zenou a raz s muzom a potom sama zvazis. Hned bezat za psychiatrami alebo psychologmi sa neoplati, podla mna.
Ja som raz masturboval a predstavoval som si, ze to robim so smrtou, ze som ju paral odzadu:-))) Potom som mal orgazmus, zacala mi normalne tuhnut krv v zilach, ja som v sebe pocitil smrt. Uz by som s nou viac nesexoval, staci ak mi da o 30 rokov sladku pusninku a pekne zaspim.
Ja mam tiez prebujnelu fanzaziu a tiez si namyslam kadejake cmuloviny, napr. som zatazeny na biele zuby:-) Mam ich biele ako nejaka celebrita. Ale ja mam schizofreniu, chapes? Ja si to mozem dovolit. Ale v 15 rokoch uz behat po psychiatriach a rezat sa??? Are you ok? I have doubts.

cath

Všetko čo pociťuješ je v poriadku. Myslím si, že svojej odpovede si sa nedopátrala a nik iný ako TY *SAMA* ti na ňu neodpovie... odporúčam QCENTRUM.SK
Určite preskúmaj túto stránku a myslí, že pomoc z ich strany je istá :)

vevi

mno...mam 18...myslim si ze homosexualita je uuuplne normalna...ja mam dievca a som dievca...sme spolu uz rok a pol...pacia sa mi baby a chcem baby...nic krajsie nemoze byt...chora nie som jednoznacne ty inteligent s troma poruchami...mam strasne inteligentnu lekarku ktora ma cela vyliecit z homosexuality...ale na jej sklamanie vo vysledkoch nebola ziadna vada, a hormony mam ako kazde ine dievca...a nik ma neznasilnil, to by som o tom vedela...takze tolko k mojej "chorobe" :]:P

sewie

Ja suhlasim s Anitou. Time-vazne radis 15 rocnej babe aby skusila sex a podla toho zistila orientaciu?!!! Uau!!!!

Kika, klidek moc riesis. Podla mna SI NENI LEZBA. Aspon podla tohto opisu urcite nie. Silou mocou sa chces zalubit lebo to robia aj ostatne. A co ked sa "nevies" zalubit...mozno si nenasla toho praveho, mozno na to nie si pripravena, to ma cas mas LEN 15!!!
Ja si mysli ze ty do tych zien nie si "zalubena" ale "posadnuta" -hladas nieco uplne ine ako taku tu "sexualnu" lasku. Mozno hladas nejaky vzor alebo take daco...mala by si za pomoci psychiatra zistit ako tuto obsesiu odstranit a nie tym ze ucitelku vymenis za iny idol ale najst riesenie ako tieto idoly ani nevyhladavat...co sa tyka tvojej otazky-lezba nie si, ale si mozno tak zamerana na idoly ze nevidis nikoho ineho-takze mas uplne iny problem ako ten ktoreho sa tak strasne bojis.
a mimochodom,kto je na tomto svete dneska "normalny":)?hm?hlavu hore!:)

kpl

"Priciny homosexuality su minimalne 3"
tak to uz co je za hlupost!
homosexualita je vrodena, homosexualni ludia to maju v genetickom kode zapisane, neubrania sa tomu a ani sa nemaju comu, ved je to prirodzene ako heterosexualita ci bisexualita.. existuje odjakziva..
druha vec je, ked sa niekto len hra na homosexuala. Myslim, ze kazdy clovek dokaze sam zistit "co je". Niekedy to trva dlho, hlavne si pripustit, ze nie som ako vacsina. Chvilku porozmyslat. Hlavne to potom netreba riesit a trapit sa. Co je zle na ludoch, ktori su "ini"? Takze hlavu hore!