Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo

Príspevok v téme: Uz nechcem byt tucna, chcem mat sexi telo
Tucnucka

Vyzeram ako maly slon.Rozhodla som sa so sebou nieco robit,skusala som 90 dnovu,ked som s nou prestala po roku som pribrala zhodenych 8kg naspat + 3kg navyse.Skusala som vselijake diety,tuniakova,ryzova a ine.Nic mi nepomohlo zmenit moju postavu na dlhsie a vzdy nastal jojo efekt.
Preto som si povedala dost,ziadne diety,ale klasicka zdrava strava.
Od pondelka sa stravujem 4x denne.Na ranajky mam vzdy jogurt s musli,alebo jogurt s ovocim alebo len jogurt.Na desiatu ovocie,musli tycinku.Na obed masko a zeleninu alebo ryzu a zeleninu atd.teda vsetko delene.A poobede tiez nieco delene alebo zeleninovy salat,celozrny chlebik s paradajkou a pod.Vylucila som vsetky cukry,slane veci ako chipsy,tycinky a pod.Ziadne vyprazane veci v oleji - teda ani rezen,hranolky,ziadna pizza.Zemiaky a cestoviny som obmedzila na 1 - 2x tyzdenne.
Cvicim kazdy den hodinu.
Moj vysledok?Schudla som od pondelka 1kg,citim sa menej unavena a tesim sa na cvicenie.
Momentalne vazim 72kg,co je pri mojej vyske 167cm naozaj vela.Moj sen je dat dole aspon este 7kg.
Dufam,ze to vydrzim,nepolavim v stravovani a najma v cviceni.
Ak by mala niektora zaujem ist do chudnutia takymto stylom so mnou budem rada.Ale len baby,ktore naozaj mate nadvahu min.5kg.
Prajem Vam pekny den.Budem rada ak mi niekto napise.

schudnut:)

baby pomoc :D mame doma straaaasne vela sladkeho a bojim sa ze neodolamm . Zajtra vecer idem behat ale dnes moj den co sa tyka stravy bol zlyyy... :(( Ach a rucicka ukazuje 61,8 :// takze dajte volake extra cennu radu ako dat od sladkeho ruky prec !!! ja fakt chcem schudnuuut.....

zufala18

Tucnucka Aké musli tyčinky sú vhodne na túto dietu?A to mäso by som si mala robiť len na čisto?Ohľadom tých tyčiniek, mala som na mysli či s polevou alebo bez polevy.Ďakujem za rýchlu odoved.

cvrk

Aj ja budem s vami drzat dietu.Vynechala som sladke,zacala som trosku cvicit,malé porcie jem a len trikrat denne sa snazím.... potrebujem schudnut aspon desat kíl,dufam ze sa mi to s vami podari :-)
zatial sa takto snazím tyzden a schudla som kilo .....

paja13

Baby, kaslite na tie negativne komenty, co sem niektori davaju...my sme sem prisli najma preto, aby sme sa navzajom podporovali.;) nie?:) Takze ja mam dnes vyrocie 1tyzden chudnutia a verte ci nie,schudla som 1,5kg..:) som totalne happy..a teraz ako nato: STRASNE VELA PITE...ale nie sladke ale proste vodu,alebo mineralku...a najma behajte...:) beh je uplne najlepsi...ja som totalne leniva buchta :D ale tento tyzden som chodila behat vzdy ked sa dalo (5x) a dala som si do uplneho vycerpania 15koleciek...o com sa mi nikdy ani nesnilo,ze by som to mohla zvladnut :) a co sa tyka toho CO MAMA NAVARI,TO MAM! tak to iste je aj u mna :D Nebojte sa...ale..:P je nato par fint ;) 1.zjedzte co mate,je uplne jedno co jete (pokial to nie je vyslovene nejaka extra velka sladkost) len si dajte na tanier menej...o polovicu..ja si davam zakuskovy tanier a ten si nalozim :) ale!!!to vam nebude stacit :D preto...jedzte kazde 2hodiny...:) to je uplne najlepsie...tym aj zjete svoje mnozstvo,ale postupne a aj to bude dobre posobit na vase telo.:) A vypite pohar vody pre KAZDYM JEDLOM...no a posledna vec...nejedavajte po urcitej hodine...je na vas,ktora to bude :) u mna je to 18:00..niekeyd je to tazke,ale vtedy si dam caj a ten ma zasyti :)) Ja Vam fakt strasne drzim palce a ja chudnem dalej s vami :-* :-*

Tucnucka

Uprimne?Neverim,ze tucna baba je stastna,sebavedoma a pozitivne naladena.Mozno sa tak tvari a ked okolo nej na kupalisku prejde sexi baba s krasnou postavou,tak len ticho zavidi a doma potom zo zufalstva zje cokoladovy dezert.
Ano je pravda,ze stihla postava nezaruci stastie,lasku atd.ale pomoze dievcatam byt sebavedomejsimi,mat sa radsej,neukryvat sa pred okolim,v pohode ist v lete na kupalisko bez hanby ze im tukove vankusiky trcia z bikin.
Nehorazne sexi tucne baby?Neviem co je sexi na 90kg babe,aj ked ma krasnu tvaricku pochybujem,ze je sexi so svojou pneumatikou,kyprym zadkom a silnymi stehnami.
Ja sama aj ked nemam 90kg sa nenormalne hanbim v lete na kupalisku,stehna sa mi tru jedno o druhe,zo spodneho dielu plaviek mi trci sadlo z brucha.Co je na tom sexi?Nikto sa za takou babou ani len nepozrie.A ja pretoze sa hanbim sa snazim bud lezat na deke alebo co najrychlejsie sa odpratat do vody aby ma nikto nevidel ked stojim aka som tucna.
Neviem co je na tom sexi,pekne,vzrusujuce.Asi nic.Skor pride este niekomu zle akoby si pomyslel: pekne dievca.

kukikuk

poznam tucne baby, ktore su nehorazne sexi, svoju hmotnost neriesia a uzivaju si muzov aj zivot.

Poznam vsak aj ine silne baby, ktore su zakomplexovane, svoj zivot neziju, len zivoria a cakaju na zazracny den, kedy schudnu a konecne budu moct zacat zit zivot plnohodnotne. Neuvedomuju si, ze pri tom cakani im zivot a radost utekaju pomedzi prsty

Tucnucka

Na ranajky som mala jogurt,vcera som bola okrem cvicenia aj behat.
Maly Hroch : kolko mas rokov,kolko merias a aku mas vahu?