Akú povahu má váš partner a akú máte vy?

Príspevok v téme: Akú povahu má váš partner a akú máte vy?
beatrice1

Môj bývalý partner bol pravý opak terajšieho a ja neviem či sa nestala chyba... nežiarlil,čo mi aj prekáźalo lebo žena to niekedy potrebuje... bol absolútny kluďas,nič ho nerozhádzalo... keď som plakala,málokedy ma objal,bol troška ľahostajný... takmer nikdy na mňa ale nenakričal,škaredé nadávky vôbec,to som ho musela rozčúliť do špiku kostí aby sa také niečo stalo... môj terajší partner búcha vecami,kope do nich,trieska dverami,nadávky len tak lietajú...a to aj mne všelijako... tvrdí že by ma nikdy neudrel... raz som mu dala slabú facku pri strašnej hádke a on ma zhodil na zem... nedokážem si na to zvyknúť,keď je dobre,pripadá mi to ako keby sa pretvaroval,neverím mu,často nadáva keď sa mu niečo nedarí... žiarlivý nie je ale táto povaha mi ide strašne na nervy,... porovnávam ho s bývalým a rozmýšľam,... akí su tí vaši???Platí že protiklady sa priťahujú alebo by mali byť spolu ľudia ktorí sú iní a dopĺňajú sa???

usiko

...a este k teme....moj partner je pravy opak mna.....nikdy sa nerozculi, aspon to na nom nevidno /mna rozculi vela veci, veeeelmi vela veci/, nikdy nenadava, nikdy nepovie ani "do zadku", /to ja si ponadavam, aspon v duchu, alebo ticho pre seba/, je milujuci, s laskou ma vzdy privinie, mojka a tak.....aja sprosta sa na neho este stazujem, ked sa mi nieco nepaci...ale zasa, je to chlap, takze v mnohych veciach je nemozny, ale to su uz oni.....

...mozu zit spolu a aj vlaske a pochopeni aj dvaja rozlicni ludia, ja stale vravim, ze zalezi len na tych dvoch, co jeden druhemu dokaze tolerovat tak, aby ho to sameho neubijalo....takze ak ty dokazes s kludom tolerovat jeho nadavky, trieskanie, mozno neskor aj bitie, tak je to v pohode.....kolko je takych a nedaju dopustit.....

kajka01

ja si pamatam aj na tu temu teda nie na tu konkretnu, ale este dalsiu co si zalozila do ktorej som tiez prispela...uz sem davas treti krat temu ohladom tvojho priatela zakazdym je to trochu iny problem a vzdy nejake negativum o tvojom priatelovi-uz le to hovori o tom ze je vela veci co ti na no vadi a nerobi ta stastou plus k tomu ze ste tam malinko spolu a lezie ti svojimi prejavmi na nervy-zda sa mi je ze u teba az prilis veci ktore ti nesedia a mam pocit ze sa nejak silis do toho vztahu. keby ste boli spolu normalne(castejsie) uz by si s nim ani nebola moj nazor

usiko

beatrice,

no poviem ti jedno, moj otec je nervak a vecne nespokojny s nicim, nadavky lietali na dennom poriadku /ale ani raz na nas/, trieskal vecami, ktore niekedy rozbil /ale vzdy opravil/, nas nikdy neudrel, a mozem ti povedat ze zivot s nim nebol prechadzka ruzovou zahradou. Nikdy nas neudrel, penazi sme mali kolko sme potrebovali, neziarlil, robili sme si s mamcou co sme chceli, nestaral sa....ona si nanho zvykla ale ja nikdy a doteraz nemame takmer ziadny vztah.....tak porozmmyslaj co s takym clovekom.....ked ta uz aj na zem zhodil, aj ti nadava.....to bude horor....

barbinka

ja si myslím, že to ani nemáte vzťah. ste spolu každé dva mesiace. a koľko dní? 4-5? Myslím si, že tomuto sa nehovorí, že ste spolu rok.....

beatrice1

LOST pozname sa uz rok ale stretavame sa len kazde 2mesiace,on je z GB.opustila som byvaleho priatela kvoli nemu...kvoli tomu,ze ma tak nehladkaval a nebozkaval...no u tohto som to nasla,ale...prosim ta precitaj si temu Moj priatel je iny... to je moja tema...to je dalsi 'maly'problem ktory mi na nom vadi...Viete mne to pripada ako keby ma mal rad len ked som pokorna a dobra a mila...ak mam zlu naladu a som nervozna,ako kazdy z nas sem tam z prace alebo podobne tak nemozem byt,...je to strasne zvlastny clovek...taky...strasne dominantny...

lost

Ako dlho ste spolu ze stale takto vystraja ?

Pokial len par tyzdnov, tak sa to MOZNO zmenit moze, ale pokial mesiace (povezme 3-4 a viac), tak je podla mna nizka sanca na zmenu.. agresivitu si clovek len tazko odopre, ak to ma v krvy... asi... alebo sa bude len nutit pretvarovat ze je kludny a potom buuum atomovka..
________
A velmi trefny a pekny nazor od kafik....

beatrice1 - len tak zo zvedavosti, minuly partner opustil teba, alebo to bolo naopak ?

ivana45

Zabudla som k "urychlene" pripisat "bezpecne". Premysli si to, aby si na rozlucku "neschytala".
Urychlene preto, lebo - mas pravdu - bude sa to stupnovat.

ivana45

Je agresivny. Opustit. Urychlene.
Mozno bol tvoj predchadzajuci trocha citovo chladny. Ale nemusis zasa lietat z extremu do extremu. A hlavne - ak je ten extrem hruby a dusevnemu aj telesnemu zdraviu nebezpecny. :-)

mnamka257

je zrejme ze ti povaha terajsieho partnera nevyhovuje.nemozes sa riadit podla nejakeho porekadla a len preto s nim zostat.skus si najst niekoho s povahou, ktora bude stredom medzi tvojim terajsim a byvalym partnerom.drzim palce