Aloe vera?

Príspevok v téme: Aloe vera?
nestastenka

ahojte chcela by som sa spytat skusenejsich ,ci sa da akne vyliecit aloe vera-len pitím.vyrazky si nepotieram aloe vera,len ho pijem.ma to v tomto probleme nejaky zmysel?mate skusenost? a za ako dlho by sa mohlo zlepsenie pleti prejavit?vopred dakujem,.viem ze je tu vela tem o akne,ale naozaj som zvedava na to,ci toto konkretne ma nejaky zmysel a ci to uz niekomu z vas pomohlo.naozaj vdaka za kazdy komentar...vdaka

suns

ak by ste chceli, viem Vám dať kontakt na kočku, ktorá robí LR veľmi dlho a veľmi dobre! Spraví Vám prednášku, alebo ak chcete, len Vám predá produkty :)

mmm55555

Ja tiez uzivam aloe kvoli akne, ja i okolie sme zacali vidiet vysledky uz po 3 tyzdnoch, ale ja pouzivam aloe aj zvonka. Mozem ti dat kontakt, kde zozenies to aloe od LR, ja to uzivam, s forever nemam skusenosti.

joni_

ja pijem od noveho roku ca. 20ml 3x denne a k tomu este nejake vitaminy a mineraly, ja mam toho viac ako len akne, mam kopu dalsich problemov, ak chces pokecat napis na mail aby sme tu neodbocovali velmi od temy

radca

Ja ho pijem už tretí mesiac, ale môžem povedať že je to iné. Vieš ja sa vidím každý mesiac, ale ľudia, čo ťa vidia pomenej reagujú pozitívne na zmeny. Samozrejme o aknóznu pleť je potrebné sa patrične aj starať. Ak by si chcela, môžem ti na e-mail poslať niečo o účinkoch Aloe na náš organizmus. Ako dlho už užívaš aloe a v akých dávkach denne?

radca

LR aj Forever Living majú formu predaja MLM (multi level marketing) a správne by sa nemali ich produkty predávať formou e-shopu. Čítal som ich podmienky a pravdepodobne ťa budú lanáriť do predaja, tak ako mňa lanári moja švagriná, ale aspoň to mám od nej za nákupné ceny.