Som tucna?

Príspevok v téme: Som tucna?
NikaS

Ahojte mam 15 ,159 cm a 43,5 kil som tucna ?? Na bruchu sa mi zda sadlo a v pase mam 59 chcem schudnut tak rychlo lebo mam aj velky zadok na rukach a nohach mam sval a vyzeraju tak obrie ako sa da rychlo a dobre schudnut ? Staci jest zdravo 5- krat denne a cvicit pritom ale nie velmi ???

Dakujem za rady

NikaS

Myslite ze moja vaha je v poriadku alebo vazim malo alebo vela ??? Mam tucny zadok vsetko sa mi zda tucne :( uz nechcem znovu anorexiu

EVILinCAGE

Ahojte baby, pisem o vas bakalarsku pracu a potrebovala by som vyplnit dotazniky...Mohli by ste mi s tym prosim pomoct? Ak by ste boli ochotne ho anonymne vyplnit prosim skontaktujte ma na hifloleos@gmail.com a ja vam ho obratom poslem na vyplnenie. Velmi pekne dakujem :)

j

Nika este sa vyvyjas, este sa to pomeni, zatial by som nerobila radikalne opatrenia, skor skus nejake fitko kde ti poradia ako cvicit, aby si si vyformovala postavu na tych spravnych miestach, chudnut urcite nepotrebujes

lost

Pockaj do 18-20 potom to ries :)

uzivaj si mládí ...

alebo chudni a znic si zdravie :)

vyber je len na tebe :D

good luck

Barboritta

máš asi málo problémov že? keď si vyrábaš ďaľšie fiktívne..
trošku sa zamysli nad sebou či ti to zato stojí trápiť sa pre nezmyselnú vec ;).. držim palce

NikaS

59 cm je vela v pase ze ?? Som byvala aqabella a z toho mam tie stehna ruky si chytim takmer prstami ale aj tak som tucna mala som problemy a ked presli pribrala som 6 kil :(( mala som 38 a chcem ich spet !!!! Je mi z toho doplacu

Barboritta

nie niesi tučná.. ja mám 156 cm a 42,5 kg a nato aká som celá dosť chudá mam takisto zadok trošku vacší a brucho len mierne..
ale pozri, kebyže nemáš ten zadok a brucho, vyzerala by si dost chudo podla mna..
ale to je uz natebe či chceš pribrat alebo schudnúť, v každom prípade športom, cvičením a pravidelnou stravou sa telo dostane do "normálneho stavu" , či už chceš chudnúť, alebo priberať.. proste sa ustáli..

jajka001_

moja, nie si tucna...rasties, telo sa ti meni, vyvija. nemas z coho chudnut. ak chces formovat postavu tak cvic, ale nechaj si poradit,ako